Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

АНОНС ПОДІЙ
26 березня
28 березня
НОВИНИ КЛУБУ "Оріон"
Детальніше

Спортивні змагання «Ми майбутнє України» в клубі «Оріон»

31.01.2018 Новини клубу - Оріон

31 січня 2018 р. в дитячо-юнацькому клубі «Оріон» міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання відбулися спортивні естафети «Ми майбутнє України» , яке організувала педагог-організатор Іванна Федоренко.

Детальніше

Відбулась спортивно-розважальна програма «Спортивна зима»

24.01.2018 Новини клубу - Оріон

24січня 2018 року в клубі «Оріон» міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання відбулась спортивно-розважальна програма «Спортивна зима».

Детальніше

Година творчості «Новорічна витинанка»

09.01.2018 Новини клубу - Оріон

Різдвяні свята – найбільш святковий зимовий час. Саме в такий період всі ми декоруємо наш будинок, робимо частування, готуємо друзям гостинці. Особливо обожнювані, а також, напевно, найбільш доступні різдвяні прикраси, які ще виготовляли наші бабусі ...

Детальніше

Екскурсія святковим Різдвяним містом

05.01.2018 Новини клубу - Оріон

Свято Різдва чекають з нетерпінням і дорослі, і малі. Воно приносить чимало радощів, веселощів та солодощів. Свято тішить своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє. 

Детальніше

Творча майстерня «Наповнюй все любов’ю у кожному серці» в клубі «Оріон»

28.12.2017 Новини клубу - Оріон

Тільки випаде перший сніг, а всі вже передчутті чарівного і довгоочікуваного свята – Нового року. 28 грудня 2017р. педагог-організатор Іванна Федоренко разом з вихованцями вирішили як слід підготуватись до свят і виготовити новорічні прикраси.