Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

Легінь

ПРО КЛУБ

Дитячо-юнацький клуб «Легінь» знаходиться в центральній частині нашого міста за адресою вулиця Сотника Сергія Дідича, 2 (колишня Мечнікова). Приміщення клубу розташоване на першому поверсі 5-поверхового житлового будинку.

На даний час педагогом-організатором в клубі працює Савчук Любов Іванівна, яка проводить чимало заходів не тільки в клубі, але й в мікрорайоні. Педагог-організатор клубу «Легінь» тісно співпрацює із СШ №1, ЗШ №13 та ЗШ №4.

В клубі проводять діяльність такі гуртки: художньої вишивки «Казкові візерунки» (керівник Шаблій Н.Є., МЦДЮТ), декоративно-ужиткового мистецтва «Диво» (керівник Дмитріюк І.В., МЦДЮТ), художнього ткацтва та рукоділля «Чарівна майстерня» (керівник Гедзик І.М., МЦДЮТ), «Рослини – символи України» та «Знавці довкілля» ( керівник Карайченцева Л.Л., МДЕС). Також при клубі діє вокальна школа «Crystal Voice» (керівник Ірина Шабан) від Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

Протягом року в клубі проводяться багато виховних заходів, конкурсів, свят, акцій. Серед них:

– вікторина - калейдоскоп новорічних свят «Зима іде – свята веде», «Стрітенська свіча», дискотека до дня Святого Валентина, свято мікрорайону «Рідному місту та рідній матусі присвячується…», день відкритих дверей, свято мікрорайону «А у нас у дворі», виставка дитячих робіт «Золота осінь», святкові дійства «Ой, на Івана, та й на Купала…», «Новорічні зустрічі друзів». Вже шостий рік поспіль проводяться заходи в рамках «Новорічно-різдвяної феєрії»;

– заходи, присвячені пам’ятним датам календаря: «Свято книги», «Чорнобиль не відходить у минуле…»;

– конкурси «Ми за здоровий спосіб життя», «Я обираю Кодекс етики»;

– акції: «Милосердя», «Подаруй бібліотеці книгу»;

– родинні свята: «Ми матір називаємо Святою», «Небесна кухня», «Котилася торба з високого горба», «Тато, мама і я – дружня сім’я», «Історія роду – історія Батьківщини»;

– бесіди на теми: «Хліб, як символ народного добра», «Український рушник», «Калина – символ України».

Не загубити! Не втратити! Відродити! Ось ниточка, яка проходить через всю роботу педагога-організатора-методиста Любов Савчук і залишає слід у дитячих серцях.

Вихованці гуртка «Казкові візерунки» вчаться вишивати хрестиком, бісером, мережкою, атласними стрічками та плести об’ємні вироби з бісеру. Діти вчаться передавати красу природи на полотно за допомогою голки, нитки, бісеру, стрічки. Гуртківці є учасниками міських і обласних виставок та конкурсів дитячих робіт, майстер-класів. За свої роботи неодноразово були нагороджені грамотами, дипломами та подарунками міського та обласного управління освіти.

Бачити світ дитячих мрій різнокольоровим та багатобарвним навчає керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Диво».

Гурток «Диво» допомагає дітям осягнути світ мрій, бажань і сформуватися як особистість, а також навчитися різних видів прикладного мистецтва.

В програму занять включено: виготовлення сувенірів різними техніками, зокрема валяння, плетіння з соломки, писанкарство, квілінг, тощо. Кожен з цих розділів має свою особливість і цим є цікавий.

Гурток «Чарівна майстерня» ознайомлює вихованців із багатством та різноманітністю надбань народного мистецтва України, особливістю його мови, засобами художньої виразності,навчає дітей працювати в різних техніках, таких як художнє ткацтво, декоративний розпис, писанкарство, ліплення з пластичних матеріалів, паперопластика, традиційні та сучасні види декоративно-ужиткового мистецтва. Гуртківці є учасниками міських і обласних виставок та конкурсів на яких неодноразово здобували призові місця.

Багатий досвід інтенсивної підготовки висококваліфікованих юних шахістів впроваджує в своїй роботі тренер секції «Шахи». Тренер секції проводить велику роботу по розвитку шахів у місті. Його вихованці завойовують призові місця на змаганнях різного рівня.

На заняттях гуртка «Рослини – символи України» діти спілкуючись з природою спостерігають оточуюче нас середовище і навколишній світ, вчаться узагальнювати набуті знання, що сприяє розвитку творчих здібностей, формуванню високих моральних почуттів, активізує знання дітей про природу у практичний досвід у різних видах діяльності: образотворчому мистецтві, в роботі з природним матеріалом, декоративно-ужитковому мистецтві.

Завданням гуртка «Юні друзі природи» є формування у вихованців певного ставлення до довкілля. Участь дітей у гуртковій роботі сприятиме розвитку особистості, формуванню екологічної культури, оволодіванню нормами поведінки в оточуючому середовищі, розвитку особистої відповідальності у розв’язанні проблем природоохоронної та соціальної сфери, виховуватиме почуття відповідальності перед суспільством за свої вчинки, інше.

Також в клубі «Легінь» діє вокальна школа Ірини Шабан «Crystal Voice». Заняття проводять досвідчені педагоги: Галина Рудик, Катерина Шестацька, Валентина Яремчук, Тетяна Феденько, Оксана Ружицька та Ірина Шабан.

Вокальна школа користується великою популярністю серед обдарованих дітей та молоді міста і області. Учні вокальної школи беруть активну участь у концертних заходах, отримують нагороди у Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах-фестивалях.

Тож всіх, хто хочуть займатися улюбленою справою і змістовно проводити своє дозвілля, запрошуємо до дитячо-юнацького клубу «Легінь»!

Фотогалерея

НОВИНИ КЛУБУ
ГРАФІК РОБОТИ
Гурток Дні тижня Година занять Керівник Організація
"Казкові візерунки" (вишивка)

ПН

ВТ

ЧТ 

 

1500-1635

 1500-1730

 1445-1805 

Надія Шаблій МЦДЮТ

Гурток історичного краєзнавства

 ПН, СР 

ВТ, ЧТ

1630 -1905

1630-1800

 О.Косович

 МЦДЮТ 

"Рослини - символи України" (екологія) ПТ 1545-1830 Л.Карайченцева МДЕС
СБ 1245-1510
"Юні друзі природи" (екологія)

ПТ

СБ

1430- 1535

1100- 1235

Л.Карайченцева МДЕС

Вокальна школа "Crystal Voice"

ПН,ВТ, СР

СБ 

 1600- 1900

 1100- 1400 

 Ірина Шабан 

ГО "ТС "Асоціація діячів естрадного мистецтва України" 

Гурток англійської мови "English is fun"

СР, ПТ

1530-1705

Діана Казюк

МЦДДЮМП

Секція "Шахи"

ВТ,  ЧТ

СБ 

1600-1815

1520- 182

Іван Куцик 

ДЮСШ №3 

Студія театрального мистецтва "Амплуа"

ВТ, ЧТ

1530-1705

Любов Савчук

МЦДДЮМП

ГАЛЕРЕЇ КЛУБУ
ПОДІЇ КЛУБУ
КОНТАКТИ КЛУБУ

Савчук Любов Іванівна

Івано-Франківськ, вул. Мечнікова, 2

leginclub@ukr.net

Режим роботи педагога-організатора:

 ПОНЕДІЛОК : 09.00 – 18.00 год.

обідня перерва: 12.00 – 12.45 год.

ВІВТОРОК: 09.00 – 12.00 год.

організаційно-методичний час

(нарада в Центрі, вул. Шевченка, 58)

обідня перерва: 12.00 – 12.45 год.

робота в клубі: 12.45 – 18.00 год.

СЕРЕДА: 09.00 – 18.00 год.

обідня перерва: 12.00 – 12.45 год.

ЧЕТВЕР : 09.00 – 12.00 год.

організаційно-методичний час

(методкабінет в клубі «Мрія»)

обідня перерва: 12.00 – 12.45 год.

робота в клубі: 12.45 – 19800 год.

ПЯТНИЦЯ: 10.00 – 18.00 год.

обідня перерва: 12.00 – 13.00 год.

ВИХІДНІ  ДНІ:  СБОТА, НЕДІЛЯ