Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

АНОНС ПОДІЙ

Романтик

ПРО КЛУБ

Дитячо-юнацький клуб «Романтик» розташований у Військовому містечку по вул. Довженка, 7а. На даний час на базі клубу діють гуртки: декоративно-прикладного мистецтва  (керівник Зоряна Галас) та гурток ремесел та бісероплетіння «Декор» (керівник Світлана Петренко, МЦДЮТ).

Це творчі об’єднання талановитих дітей, де керівники гуртків професіонали, які не зупиняються у розвитку і збагачують розмаїття видів діяльності все новими і новими ремеслами.

Гурток «ДивоСвіт» запрошує познайомитись з мистецтвом креативного дизайну. Діти освоюють такі техніки рукоділля: паперокручення, аплікації з паперу, фетру та тканини, виготовляють різні вироби з природніх матеріалів. Робота в гуртку допоможе дітям самостійно зробити подарунок до свята, виготовити іграшку, сувенір, прикраси та вмілими руками впровадити в життя свої мрії, фантазії та перенести цю красу у свій побут.

Гурток «Декор» – це незабутня подорож до традицій, звичаїв, обрядів українців. Про майстерність та самобутність українського народу ти дізнаєшся побувавши на заняттях. Вихованці вивчають основи декоративного та вітражного розпису та образотворчої грамоти, займаються паперопластикою, ліпленням, писанкарством та декупажем.

Ви вагаєтесь де провести своє дозвілля? Приходьте в дитячо-юнацький клуб «Романтик», де на вас чекають безліч розваг та корисних занять.

Гостинно запрошуємо!!!

Фотогалерея

НОВИНИ КЛУБУ
ГРАФІК РОБОТИ
Гурток Дні тижня Година занять Керівник Організація
Гурток декоративно-прикладного мистецтва "ДивоСвіт"

ВТ, ЧТ

1520-1655

Зоряна Галас ЦДДЮМП
Гурток ремесел та бісероплетіння «Декор»

ПН,СР

І гр.

1430-1605

1430-1840

ІІ гр.

1615-1840

Світлана Петренко   МЦДЮТ
ГАЛЕРЕЇ КЛУБУ
ПОДІЇ КЛУБУ
КОНТАКТИ КЛУБУ

Івано-Франківськ, вул. Довженка, 7а