Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

АНОНС ПОДІЙ

Прометей

ПРО КЛУБ

 

Дитячо-юнацький клуб «Прометей» знаходиться за адресою: вул. Вовчинецька, 198. Клуб був створений близько 30 років тому. Навчально-виховну роботу в клубі проводить педагог-організатор Микицей Христина Станіславівна.

В клубі працюють: студія естрадного вокалу "Марічейка" (МЦДДЮМП, кер. М.Стефанів), гурток народного танцю "Тирлич" (МЦДДЮМП, кер. П.Нестерук), гурток рукоділля "Фантазія" (МЦДЮТ, кер. І.Баламут), художньої обробки шкіри та малювання (МЦДЮТ, кер. Г.Гавриш), бальні танці (КСТ "Динамо", кер. О.Гурик). В клубі понад 26 років працює радіотехнічний гурток від МЦНТТУМ (кер. В.Деренько), на якому хлопчики навчаються основам радіотехніки.

Протягом року в клубі діти навчаються не тільки в гуртках, а беруть активну участь у спортивних змаганнях, творчих конкурсах, розважальних заходах.

Велику увагу приділяється формуванню у вихованців клубу високого рівня загальної культури – духовної, моральної, естетичної, фізичної, а  також культури спілкування, поведінки, побуту і всього іншого, що називається інтелігенцією.

Вихованці клубу «Прометей» є активними учасниками культурно-масових заходів, що проводяться в місті. Вже традиційними стало проведення свят «До нас прийшов святий Миколай», Новорічний ранок, Шевченківські дні, «Подарунок для мами своїми руками», Великодні розваги, відзначення Дня міста.

В клубі «Прометей» виховується ціннісне ставлення до праці. В дітях виховується усвідомлення соціальної значимості праці в житті людини. Вихованці клубу активно займаються в різних гуртках, а потім представляють свої роботи на виставках та конкурсах. Кожна робота, виконана дитиною – це маленька перемога над собою, так як потребує кропіткої роботи.

Першочерговим завданням у вихованні дітей є організація дружнього колективу, в якому вони вчаться жити і працювати. Навчитися жити – значить вибирати свою позицію в житті, свій світогляд, ставлення до себе, до навколишнього середовища, зрозуміти себе та інших.  З цією метою в клубі проводяться заходи «Спілкуємось та діємо», «Твоє життя - твій вибір», «Дозвілля», «Правова компетентність», «Молодь клубу за здоровий спосіб життя», «Сучасні проблеми очима дітей», «Милосердя». У дітях, які відвідують клуб, виховується патріотична самосвідомість, повага до Конституції, досконале знання рідної мови, повага до батьків, свого родоводу, до традицій та історії рідного краю, дисциплінованість, моральна чистота.  

Всі ми хочемо вірити в успіх нашої справи і всім серцем бажаємо, щоб наші діти  виростали в любові, мирі, злагоді.

Клуб «Прометей» чекає нових вихованців, які будуть із задоволенням приходити в клуб, щоб навчатись нового і пізнавати світ!  

 

Фотогалерея

НОВИНИ КЛУБУ
ГРАФІК РОБОТИ
Гурток Дні тижня Година занять Керівник Організація
Радіотехнічний гурток

ВТ, ЧТ

СР, ПТ

1600 - 1830

1600 -1930

Володимир

Деренько 

ЦНТТУМ
Гурток "Барвінок"

ПН, ПТ

 

 

 ВТ, ЧТ

І гр.

0900-1045

ІІ гр.

1600-1735

Галина Гавриш ЦДЮТ
Студія танцю "Лібра"

ВТ, ЧТ

СБ

1700-1800

1200-1300

Лілія Глива

Юлія Лотоцька

ГО "Творча молодь"
Студія "Dance fire" CР, ПТ 1700 -1835 Альбіна Фреїв ЦДДЮМП

Моделювання іграшок та сувенірів "Творча мозаїка"

ВТ, ЧТ

 

І гр.

1030-1205

ІІ гр.

1430-1605

Мар'яна Равлюк

ЦДДЮМП

Студія естрадного вокалу "Mary"

ВТ, ПТ

Ігр.

1600-1740

ІІ гр.

1745-1925

Марина Стефанів

ЦДДЮМП

ГАЛЕРЕЇ КЛУБУ
ПОДІЇ КЛУБУ
КОНТАКТИ КЛУБУ

0664605909

Микицей Христина Станіславівна

Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 198

xrustuna1@ukr.net

Режим роботи педагога-організатора:

ПОНЕДІЛОК-ЧЕТВЕР:  10.00 – 19.00 год.

обідня перерва: 13.00 – 13.45 год.

 ПЯТНИЦЯ: 11.00 – 19.00 год.

обідня перерва: 13.00 – 14.00 год.

ВИХІДНІ  ДНІ:  СУБОТА, НЕДІЛЯ