Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

АНОНС ПОДІЙ

Центр дозвілля

ПРО ЦЕНТР

 Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Івано-Франківської міської ради  (далі Центр) - є комплексним позашкільним закладом освіти, який організовує роботу з дітьми та молоддю за різними напрямами освіти та виховання.

Перші дитячі клуби в місті Івано-Франківську розпочали свою роботу в кінці 70-х років. Налічувалось їх тоді досить мало: «Ровесник», «Данко», «Олімп», «Золота ракетка», «Юність». Основною метою їхньої діяльності було і залишається на сьогоднішній день – організація відпочинку та дозвілля дітей в позаурочний час.

На базі дитячо-юнацьких клубів працювали різноманітні гуртки та секції позашкільних навчальних закладів міста та області. З плином часу кількість дитячих клубів збільшувалася і на початку 90-х років їх було 24. На жаль, в кінці 90-х років їх залишилося 18 і тому 04 лютого 2003р. виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради було прийнято рішення про створення Центру по роботі з дітьми за місцем проживання при управлінні у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики.

На даний час директором Центру є Зваричук Леся Іванівна.

Структурними одиницями Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання на даний час є 21 дитячо-юнацький клуб за місцем проживання, які відвідують 2200 дітей віком від 6 до 18 років та молодь до 28 років, в том числі із сімей пільгових категорій, а також діти, схильні до правопорушень.

Здебільшого дитячо-юнацькі клуби – різнопрофільні. На даний час на базі клубів діють 67 гуртків та секцій. Це спортивні секції: боксу, тхеквондо, шахів, оздоровча гімнастика, іноваційна школа кравецької майстерності; гуртки художньо-естетичного спрямування – художня вишивка, бісероплетіння, паперопластика, моделювання іграшок-сувенірів, малювання, вокальні студії, курси бальних танців, естрадно-спортивні танці, акторська майстерність; молодіжні клуби соціально-реабілітаціного спрямування.

Будемо раді бачити вас у наших дитячо-юнацьких клубах за місцем проживання!

 

Фотогалерея

НОВИНИ ЦЕНТРУ
ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок – Четвер: 900 – 1815 год.

Обідня перерва:  1300-1400 год.

П’ятниця: 900 – 1700 год.

Обідня перерва: 1300 – 1400 год.

Вихідні дні: субота, неділя

ГАЛЕРЕЇ ЦЕНТРУ
ПОДІЇ ЦЕНТРУ
КОНТАКТИ ЦЕНТРУ

75-28-73

Зваричук Леся Іванівна

Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 58

kluby17@ukr.net

 

 

АДМІНІСТРАЦІЯ
User profile picture

Леся Іванівна Зваричук

Директор Центру