Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

Центр дозвілля

ПРО ЦЕНТР

Івано-Франківський міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (далі Центр) - є комплексним позашкільним закладом освіти, який організовує роботу з дітьми та молоддю за різними напрямами соціокультурної, туристично-краєзнавчої, науково-технічної, художньо-естетичної, оздоровчої, екологічно-природничої, дозвільно-розважальної, фізкультурно-спортивної та іншої освіти та виховання

Перші дитячі клуби в місті Івано-Франківську розпочали свою роботу в кінці 70-х років. Налічувалось їх тоді досить мало: «Ровесник», «Данко», «Олімп», «Золота ракетка», «Юність». Основною метою їхньої діяльності було і залишається на сьогоднішній день – організація відпочинку та дозвілля дітей в позаурочний час.

На базі дитячо-юнацьких клубів працювали різноманітні гуртки та секції позашкільних навчальних закладів міста та області. З плином часу кількість дитячих клубів збільшувалася і на початку 90-х років їх було 24. На жаль, в кінці 90-х років їх залишилося 18 і тому 04 лютого 2003р. виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради було прийнято рішення про створення міського Центру по роботі з дітьми за місцем проживання при управлінні у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики.

Відповідно до рішення МВК від 18.03.2008 р. № 101 Центр був підпорядкований управлінню освіти і науки МВК і згідно з рішенням міської ради від 28.04.2009 р. змінив назву на міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання. На даний час директором Центру є Зваричук Леся Іванівна.

Структурними одиницями міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання є 18 дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, які відвідують 2100 дітей віком від 6 до 18 років та молодь до 28 років, в том числі із сімей пільгових категорій, а також діти, схильні до правопорушень.

Здебільшого дитячо-юнацькі клуби – різнопрофільні. На даний час на базі клубів діють 48 гуртків та секцій. Це спортивні секції: самбо, тайського боксу, бойових мистецтв, боксу, тхеквондо, шахів та шашок; гуртки художньо-естетичного спрямування – художня вишивка, бісероплетіння, декоративно-прикладне мистецтво, моделювання одягу, малювання, фітодизайн, художня обробка шкіри, вокальні студії, курси бальних танців, естрадно-спортивні танці; гуртки гуманітарного напряму – вивчення англійської та польської мов, а також технічні та еколого-натуралістичні гуртки.

Будемо раді бачити вас у наших дитячо-юнацьких клубах за місцем проживання!

 

Фотогалерея

НОВИНИ ЦЕНТРУ
ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок – Четвер: 900 – 1815 год.

Обідня перерва:  1300-1400 год.

П’ятниця: 900 – 1700 год.

Обідня перерва: 1300 – 1400 год.

Вихідні дні: субота, неділя

ГАЛЕРЕЇ ЦЕНТРУ
ПОДІЇ ЦЕНТРУ
КОНТАКТИ ЦЕНТРУ

75-28-73

Зваричук Леся Іванівна

Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 58

kluby17@ukr.net

 

 

АДМІНІСТРАЦІЯ
User profile picture

Леся Іванівна Зваричук

Директор Центру