Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

АНОНС ПОДІЙ

Студія естрадного вокалу «Марічейка»

ПРО ГУРТОК

Студія естрадного вокалу «Марічейка» займається у клубі «Мангуста» з 2016 року. У першому складі гурту «Марічейка» було п’ятеро обдарованих дівчат: Марина Стефанів, Діана Прунько, Людмила Хома, Анна Стецюк і Ангеліна Твердохліб, які  на V Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі юних вокалістів «Пісня над Бугом» у м. Хмельницький були нагороджені дипломом ІІ ступеня. Успішний виступ гурту започатковує новий етап у мистецькому житті Центру дозвілля. Керівник гуртка Любов Полякова спільно із юними вокалістами починає багатогранну роботу по підбору репертуару для майбутніх переможців численних конкурсів і фестивалів. Відтак починається етап репетицій і поїздок на конкурси і фестивалі. Відмінні результати, успіх, досвід  додають наснаги до нових злетів:

І місце у номінації «Чарівний голос» (народна пісня) на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Уроки казки», м. Київ,

І місце на XVII Всеукраїнському конкурсі конкурсі-фестивалі популярної музики «Карпатські соловейки», м. Івано-Франківськ,

І місце на VIII Всеукраїнському фольклорно-етнографічному фестивалі ім. Василя Верховинця, м. Ірпінь, а також інші нагороди та відзнаки на пісенних конкурсах і фестивалях.

Студія естрадного вокалу «Марічейка» працює із обдарованими дітьми різного віку. На сьогоднішній день вихованці студії є постійними учасниками мистецьких заходів Центру. На заняттях юні співаки оволодівають різними техніками естрадного, народного співу. Велика увага приділяється правильній вимові, дикції, диханню. Виконавці застосовують ці навички на практиці, відтак голос стає вільним, а в результаті красивим і сильним, із природнім тембром.

То ж, запрошуємо всіх талановитих учнів у студію естрадного вокалу «Марічейка». Індивідуальний підхід, розкриття різнобічних талантів особистості, володіння природною мелодикою голосу, участь у театральних постановках, мистецьких акціях – все це практикує наша вокальна студія.

Чекаємо на вас!

Фотогалерея

НОВИНИ ГУРТКА
ГРАФІК РОБОТИ
Гурток Дні тижня Години занять Керівник

Організація,

місце проведення

Студія естрадного вокалу "Марічейка"

ПН

ВТ

ЧТ

 

1500-1640

1600-1740

1500-1640

 

Полякова Любов Володимирівна

МЦДДЮМП

Клуб "Мангуста",

Півд. бульвар, 40

ГАЛЕРЕЇ ГУРТКА
ПОДІЇ ГУРТКА
КОНТАКТИ ГУРТКА

0664033822

Полякова Любов Володимирівна

Івано-Франківськ, Півд. бульвар, 40

romantyk_klub@ukr.net

Студія естрадного вокалу "Марічейка"