Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

АНОНС ПОДІЙ
НОВИНИ КЛУБУ "Богатир"
Детальніше

Триває проєкт "Ми поруч, ми разом!"

25.07.2022 Новини клубу - Богатир

Тиждень в дитячо-юнацькому клубі "Богатир" розпочався цікавим різнобарвним майстер-класом для дітей з Галиною Гавриш (МЦДЮТ), де діти виготовили аплікацію-віночок "Літо" з кольорового паперу.

Детальніше

Проєкт «Ми поруч, ми разом» триває!

22.07.2022 Новини клубу - Богатир

22 липня в дитячо-юнацькому клубі "Богатир" тиждень завершився веселими іграми, забавами та рухограйками, які провели з дітьми Анастасія Павлюк та Софія Облещук.

Детальніше

Проєкт «Ми поруч, ми разом» триває!

20.07.2022 Новини клубу - Богатир

В рамках проекту "Ми поруч, ми разом!" 20 липня в дитячо-юнацькому клубі "Богатир" для дітей відбувся майстер-клас "Серце побажань", який провела Оксана Серебріян (МЦДЮТ), а дорослі з Любов'ю Поляковою (МЦДДЮМП) вдосконалювали асани йоги.

Детальніше

Триває проєкт "Ми поруч, ми разом!"

19.07.2022 Новини клубу - Богатир

Гамірно, цікаво та спортивно було 19 липня в дитячо-юнацькому клубі "Богатир": патріотична гра "Скажи паляниця" для дорослих з Анною Стецюк, завзяті та веселі спортивні естафети з Володимиром Костецьким та розвиваючі ігри з Любов'ю Савчук.

Детальніше

Триває проєкт "Ми поруч, ми разом!"

18.07.2022 Новини клубу - Богатир

18 липня – ще один насичений, активний та цікавий день в дитячо-юнацькому клубі «Богатир». Діти з Любов’ю Савчук займалися арт-терапевтичним музикуванням, опановуючи елементарні музичні інструменти грали та співали, та вдосконалюва ...