Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

АНОНС ПОДІЙ
НОВИНИ КЛУБУ "Богатир"
Детальніше

Проєкт «Ми поруч, ми разом» триває!

20.07.2022 Новини клубу - Богатир

В рамках проекту "Ми поруч, ми разом!" 20 липня в дитячо-юнацькому клубі "Богатир" для дітей відбувся майстер-клас "Серце побажань", який провела Оксана Серебріян (МЦДЮТ), а дорослі з Любов'ю Поляковою (МЦДДЮМП) вдосконалювали асани йоги.

Детальніше

Триває проєкт "Ми поруч, ми разом!"

19.07.2022 Новини клубу - Богатир

Гамірно, цікаво та спортивно було 19 липня в дитячо-юнацькому клубі "Богатир": патріотична гра "Скажи паляниця" для дорослих з Анною Стецюк, завзяті та веселі спортивні естафети з Володимиром Костецьким та розвиваючі ігри з Любов'ю Савчук.

Детальніше

Триває проєкт "Ми поруч, ми разом!"

18.07.2022 Новини клубу - Богатир

18 липня – ще один насичений, активний та цікавий день в дитячо-юнацькому клубі «Богатир». Діти з Любов’ю Савчук займалися арт-терапевтичним музикуванням, опановуючи елементарні музичні інструменти грали та співали, та вдосконалюва ...

Детальніше

Проєкт «Ми поруч, ми разом» триває!

14.07.2022 Новини клубу - Богатир

В дитячо-юнацькому клубі «Богатир» в рамках проєкту 14 липня діти активно та весело провели час на занятті з фітнесу разом з Лілією Бандурою.

Детальніше

Триває проєкт "Ми поруч, ми разом!"

13.07.2022 Новини клубу - Богатир

Цікаво та творчо було в дитячо-юнацькому клубі «Богатир» 13 липня, адже в рамках проєкту «Ми поруч, ми разом!» діти з великим натхненням з Оксаною Серебріян (МДЕС) виготовили закладку з фетру, в дорослі разом з Іванною Квасніковою ...