Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

АНОНС ПОДІЙ
22 березня
26 березня

Відбувся семінар-практикум «Готовність педагогічного колективу до інноваційної діяльності, як складова професійної компетентності»

«Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються»

Гордон Драйден

22 травня у міському Центрі дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання відбувся семінар-практикум «Готовність педагогічного колективу до інноваційної діяльності, як складова професійної компетентності».

Метою даного семінару було навчити педагогів-організаторів раціонально та ефективно застосовувати інновації у роботі з вихованцями дитячо-юнацький клубів, а завданням – залучення педагогів до модернізації системи роботи на основі інноваційних технологій та впровадження інноваційного досвіду в практичній роботі.

Практична частина семінару-практикуму була поділена на два інформаційні блоки. У першому блоці взяли участь запрошені директором Центру Лесею Зваричук практичні психологи О.Озарко та Н.Самолюк, які провели психологічній тренінг на тему «Асертивна поведінка людини» та завідувач відділу методичного Центру Наталія Гурик, яка підготувала методичні рекомендації на тему «Приклади інноваційних методів для використання в роботі педагогів-організаторів».

У другому блоці педагог-організатор-методист Любов Савчук обмінялася досвідом роботи зі своїми колегами на тему «Креативний педагог-креативні ідеї-креативна дитина» та провела цікавий креативний тренінг, а також завідувач відділу організаційно-масового Юлія Шабан провела для педагогів майстер-клас по діловодству «Текстовий редактор Microsoft Word».

Семінар-практикум пройшов у дуже теплій та доброзичливій атмосфері, педагогічні працівники дізналися багато нового та цікавого.

Фотогалерея