Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

Свято «Козацькому роду нема переводу»

10 жовтня 2018 року на майданчику, біля дитячо-юнацького клубу «Юність» міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання відбулося свято «Козацькому роду нема переводу» присвячене Дню захисника України, Дню українського козацтва та річниці створення УПА. Відзначення  цих знаменних днів збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка є покровителькою українського козацтва й усіх українських військових формувань. 

Педагог-організатор Галина Білик подбала, щоб програма свята була цікава і різноманітна.  А це і тематична вікторина «Козацька кмітливість», і спортивні естафети «Козацькі забави», і ігри-забави. Діти дуже активно і з великим задоволенням брали участь козацькому бансі, який провів Андрій Ломей та танцювальному флеш-мобі. Музичні вітання  лунали від вихованки клубу «Юність» Мілани Яцків та від учениці вокальної школи «Crystal Voice» Сніжани Глушак. Запальний танець в стилі хіп-хоп «Роби з нами» подарували глядачам вихованці клубу «Юність» від ЦЕВ «Кармен» (тренер Лілія Клюс).

Ведучою свята була Мілана Яцків.

На святі всі діти отримали солодкі призи від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання, а також не тільки гарно відпочили і розважилися, але й збагатилися новими знаннями про славне козацьке минуле.

 

Фотогалерея