Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

НОВИНИ КЛУБУ "Сучасник"
Детальніше

Година спілкування «Мова і писемність у цікавих фактах» в клубі «Сучасник»

09.11.2017 Новини клубу - Сучасник

9 листопада українці відзначають День української писемності та мови. В дитячо-юнацькому клубі «Сучасник» педагогом-організатором Марією Бережанською з вихованцями клубу була проведена година спілкування «Мова і писемність у цікавих факт ...

Детальніше

Історична година «Передвісники та творці листопадового зриву»

01.11.2017 Новини клубу - Сучасник

01 листопада 2017 р. минає 99 років з дня проголошення Західноукраїнської народної республіки. З цього дня починалась Українська державність. В нашому місті з цієї нагоди пройшла урочиста хода та відбулося святкове віче.

Детальніше

Розважально-ігрова програма «Нумо, дівчата!» в клубі «Сучасник»

30.10.2017 Новини клубу - Сучасник

Весело та цікаво розпочали свої осінні канікули вихованці дитячо-юнацького клубу «Сучасник». В перший день канікул 30 жовтня 2017 р. педагогом-організатором Марією Бережанською в клубі для них була проведена розважально-ігрова програма « ...

Детальніше

Змагання з настільного тенісу в клубі «Сучасник»

11.10.2017 Новини клубу - Сучасник

11 жовтня 2017 р. в дитячо-юнацькому клубі «Сучасник» відбулися змагання з настільного тенісу на першість клубу, присвячені Дню захисника Вітчизни, які організувала і провела педагог-організатор Марія Бережанська. 

Детальніше

День відкритих дверей в дитячо-юнацькому клубі «Сучасник»

18.09.2017 Новини клубу - Сучасник

15 вересня 2017 р. у дитячо-юнацькому клубі «Сучасник» міського Центру дозвілля дітей та юнацтва відбувся День відкритих дверей. На захід завітали діти та батьки.