Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

НОВИНИ КЛУБУ "Ринг"
Детальніше

Година творчості «Місто моєї мрії»

23.10.2017 Новини клубу - Ринг

Любить пензлик мій до свята Собі чубчик фарбувати Він у райдугу пірнає, Кожний колір називає: «Це червоний, жар неначе, Це оранживий, гарячий, Жовтий, як пшениця в полі, Мов трава-зелений колір, Голубий - як у краплині, А наступний колір – син ...

Детальніше

Творчий проект: «Щоб рости міцними та дужими, з вітамінами ми дружимо»

09.10.2017 Новини клубу - Ринг

Нам відомо – це чудово, Коли ти і ми здорові. Тільки треба знати Як здоровим стати. Є один рецепт у світі- Він усім підходить дітям: Якщо будем спорт любити, Зможем років сто прожити. 

Детальніше

Гра-тренінг «Світлофор ввічливості»

06.10.2017 Новини клубу - Ринг

До всіх сердець, як до дверей, Є ключики малі, Іх кожен легко підбере, Якщо йому не лінь. Ти, друже, мусиш знати їх, Запам’ятать неважко маленькі ключики твої - «Дякую» і «Будь ласка». 

Детальніше

Свято «Осінні акорди».Майстер-клас «Герб живих квітів на полотні»

02.10.2017 Новини клубу - Ринг

2 жовтня 2017 року біля дитячо-юнацького клубу «Ринг» відбулося свято «Осінні акорди», яке організувала педагог-організатор Наталя Салижин. В програмі свята були веселі ігри, запальні танці та флеш-моби. 

Детальніше

Творча майстерня «Руками творяться дива»

28.09.2017 Новини клубу - Ринг

28 вересня 2017р. у дитячо-юнацькому клубі «Ринг» відбулося заняття «Руками творяться дива», яке організувала педагог-організатор Наталя Салижин. Заняття в клубі – це і не заняття зовсім, а зустріч друзів, які разом створюють ...