Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

АНОНС ПОДІЙ
НОВИНИ КЛУБУ "Мангуста"
Детальніше

Проєкт «Ми поруч, ми разом» триває!

16.06.2022 Новини клубу - Мангуста

Різнокольорові вітрячки, які діти виготовили  16 червня, в дитячо-юнацькому клубі "Мангуста" з Іриною Полуніною (МДЕС), принесуть довгожданий вітер змін на Сході України.

Детальніше

Проєкт «Ми поруч, ми разом» триває!

15.06.2022 Новини клубу - Мангуста

Тренінгові вправи "Ефективна комунікація" з Наталією Тимофеєвою в дитячо-юнацькому клубі "Мангуста" 15 червня додали впевненості батькам, розвинули їх креативність та винахідливість під час спілкування.

Детальніше

Триває проєкт "Ми поруч, ми разом!"

14.06.2022 Новини клубу - Мангуста

Діти, знайшовши життєво важливі опори та відчуття безпеки і захисту на тренінгу з Квітославою Куновською зфантазували свій "Дім, в якому я живу", а з правилами карткової гри "Добрий вечір, ми з України" Анна Стецюк (МЦДДЮМП) познайомила присутніх 14 червн ...

Детальніше

Проєкт «Ми поруч, ми разом» триває!

13.06.2022 Новини клубу - Мангуста

13 червня дорослі цікаво, пізнавально та змістовно провели час з Надією Волощук (МЦДДЮМП), яка розповіла про українську народну іграшку та її секрети.

Детальніше

Триває проєкт "Ми поруч, ми разом!"

10.06.2022 Новини клубу - Мангуста

10 червня в дитячо-юнацькому клубі "Мангуста" дорослі з Любов Поляковою (МЦДДЮМП) знайомились із класичними асанами хатха-йоги, а діти з Оксаною Марущак (МДЕС) виготовили паперову "бабку". Лічилки та потішки з найменшими вчили Наталія Рязанова (МДЕС) і Лю ...