Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

НОВИНИ КЛУБУ "Легінь"
Детальніше

Конкурс малюнку «Фестиваль сніговиків»

10.01.2019 Новини клубу - Легінь

9 січня 2019 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» відбувся конкурс малюнку «Фестиваль сніговиків», який організувала педагог-організатор-методист клубу Любов Савчук.

Детальніше

Свято «Із неба в український край іде зимовий Миколай…»

19.12.2018 Новини клубу - Легінь

В дитячо-юнацькому клубі «Легінь» відбулося добре, щедре і по-справжньому родинне свято «Із неба в український край іде зимовий Миколай…», яке підготувала педагог-організатор-методист міського Центру дозвілля дітей та юнацтв ...

Детальніше

Конкурс малюнку «Хай щастю дитини не буде кінця»

26.11.2018 Новини клубу - Легінь

21 листопада 2018 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» з нагоди Всесвітнього дня дитини відбувся конкурс малюнку «Хай щастю дитини не буде кінця», який організувала педагог-організатор-методист клубу Любов Савчук.

Детальніше

Дитяча гра-змагання «Битва бейблейдів» в клубі «Легінь»

09.11.2018 Новини клубу - Легінь

1 листопада 2018 року ігрова кімната клубу «Легінь» перетворилася на арену видовищних змагань «Битви бейблейдів», які організувала педагог-організатор-методист Любов Савчук.

Детальніше

Дзвінке та веселе свято «Мелодії осені»

05.11.2018 Новини клубу - Легінь

4 листопада 2018 року у дворі по вул. Б. Хмельницького, 51 за підтримки міського голови Руслана Марцінківа відбулось розважальне свято «Мелодії осені», організоване міським Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.