Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

НОВИНИ КЛУБУ "Дитячо-юнацький центр"
Детальніше

Творча майстерня «Виготовлення валентинок близьким людям»

12.02.2018 Новини клубу - Дитячо-юнацький центр

12 лютого 2018 року у дитячо-юнацькому центрі відбулася творча майстерня: виготовлення валентинок близьким людям, яку організувала педагог-організатор Ангеліна Василів.

Детальніше

Новорічно-розважальне свято «Зимова казка»

26.12.2017 Новини клубу - Дитячо-юнацький центр

26 грудня 2017 року в рамках загальноміського культурологічного проекту «Мереживо зимової казки» у дитячого-юнацькому центрі відбулось новорічно-розважальне свято «Зимова казка». Всі учасники свята мали змогу гарно відпочити, потан ...

Детальніше

Новорічна пісня у подарунок

19.12.2017 Новини клубу - Дитячо-юнацький центр

Юні таланти Прикарпаття з вокальної школи «Crystal Voice» підготували для мешканців нашого міста подарунок – чудову пісню «Загадай на Новий Рік» та новорічний відеокліп. Слова та музику пісні написала викладач вокальної школи ...

Детальніше

Святкова акція «Подарунок другу»

14.12.2017 Новини клубу - Дитячо-юнацький центр

До дня Святого Миколая Через поля, через гай У червонім кожушку Поспішає Миколай На санчатах по сніжку. 14 грудня педагог-організатор Ангеліна Василів провела у дитячо-юнацькому центрі святкову акцію «Подарунок другу». 

Детальніше

Вихованці ДЮЦу ознайомилися з правилами використання вогнегасника

07.12.2017 Новини клубу - Дитячо-юнацький центр

07 грудня 2017 року у дворі біля дитячо-юнацького центру педагог-організатор Ангеліна Василів ознайомила вихованців з правилами використання вогнегасника. Діти мали змогу спробувати як він працює на практиці.