Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

Інформація про мережу гуртків та секцій на 2021-2022н.р.

№ з/п

Назва гуртків та секцій

Назва клубу

Заклад,

громадська

організація

1.

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Декор»

«Романтик»

Вул. Довженка, 7а

МЦДЮТ

2.

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «ДивоСвіт»

«Романтик»

МЦДДЮМП

3.

Гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

«Романтик»

МЦНТТУМ

4.

Гурток «Горщечкові рослини»

«Романтик»

МДЕС

5.

Гурток «Куточок живої природи»

«Романтик»

МДЕС

6.

Вокальна школа «Crystal Voice»

«Легінь»

Вул. Сотника Сергія Дідича, 2

ГО «Асоціація діячів естрад-ного мистецтва України»

7.

Гурток «Казкові візерунки»

«Легінь»

МЦДЮТ

8.

Секція «Шахи»

«Легінь»

ДЮСШ – 3

9.

Гурток ліплення з глини «Малий гончарик»

«Легінь»

МЦНТТУМ

10.

Студія театрального мистецтва «Амплуа»

«Легінь»

МЦДДЮМП

11.

Сучасні танці «хіп-хоп» і «reggaeton»

«Прометей»

Вул. Вовчинецька, 198

ГО «Асоціація діячів естрад-ного мистецтва України»

12.

Гурток «Барвінок» (малювання, паперопластика)

«Прометей»

 

МЦДЮТ

13.

Гурток образотворче мистецтво

«Прометей»

МЦДЮТ

14.

Гурток рукоділля «Фантазія» (м’яка іграшка)

«Прометей»

МЦДЮТ

15.

Радіотехнічний гурток

«Прометей»

МЦНТТУМ

16.

Акторська майстерність

«Прометей»

МЦДДЮМП

17.

Студія естрадного вокалу «Mary»

«Прометей»

МЦДДЮМП

18.

Гурток ДУМ «Креативне рукоділля»

«Прометей»

МЦДДЮМП

19.

Вокальна школа «Crystal Voice»

ДЮЦ

Вул. Сахарова, 27а

ГО «Асоціація діячів естрад-ного мистецтва України»

20.

Гурток польської мови та культури «Соняшник»

ДЮЦ

МЦДЮТ

21.

Студія образотворчого мистецтва «Арт-клас»

ДЮЦ

МЦДДЮМП

22.

Бально-спортивні танці

ДЮЦ

ГО КСТ «ALL DANCE»

23.

Гурток ДУМ «Креативне рукоділля»

ДЮЦ

МЦДДЮМП

24.

Дослідницько-експериментальний гурток «Фольклористика»

ДЮЦ

МЦДДЮМП

25.

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Декор»

ДЮЦ

МЦДЮТ

26.

Оздоровча гімнастика

ДЮЦ

МЦДДЮМП

27.

Студія образотворчого мистецтва «Крилаті мрії»

«Мрія»

Вул. Хоткевича, 74

ГО «Спільними зусиллями»

28.

Танцювальна cтудія «Libra D.S.»

«Мрія»

ГО «Творча молодь»

29.

Гурток народного мистецтва та писанкарства «Етніка»

«Мрія»

МЦДЮТ

30.

Танцювальна студія «DSS»

«Гарт»

Вул. Довженка, 9

ГО «Творча молодь»

31.

Студія образотворчого мистецтва «Дотик пензля»

«Гарт»

МЦДДЮМП

32.

Танцювальна студія «АРТ-ДАНС»

«Мангуста»

Півд. Бульвар, 40

ГО «І-Ф КСТ «АРТ-ДАНС»

33.

Музична театр-студія «Тандем»

«Мангуста»

МЦДДЮМП

34.

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Згарда»

«Сучасник»

Вул. Галицька, 132

МЦДДЮМП

35.

Гурток «Галицька майстриня»

«Сучасник»

МЦДЮТ

36.

Секція тхеквондо ВТФ

«Сучасник»

 

ГО «Центр підготовки чем-піонів «Золотий дракон»

37.

Танцювальна студія «АРТ-ДАНС»

 «Сучасник»

ГО «І-Ф КСТ «АРТ-ДАНС»

38.

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Фантазія»

«Оріон»

Вул. Стуса, 15б

МЦДДЮМП

39.

Східні єдиноборства (самбо)

«Оріон»

ДЮСШ  №1

40.

Гурток «Природа рідного краю»

«Оріон»

МДЕС

41.

Гурток «Рослини – символи України»

«Оріон»

МДЕС

42.

Танцювальна cтудія «Libra D.S.»

«Оріон»

ГО «Творча молодь»

43.

Творча майстерня «Акварель»

«Оріон»

МЦДДЮМП

44.

Секція боксу

«Ринг»

Вул. Симоненка, 9

СДЮШОР І-Ф Край. Орг. ФСТ «Україна»

45.

Гурток ігротехніків «Сяйво» (ведучі, ігромайстри)

«Ринг»

МЦДДЮМП

46.

Молодіжний клуб «Happy team» (ведучі, ігромайстри)

«Ринг»

МЦДДЮМП

47.

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Чічка»

«Богатир»

Вул. Схомлинського, 6 корп.2

МЦДДЮМП

48.

Молодіжний клуб «Lucky» (ведучі, ігромайстри)

«Богатир»

МЦДДЮМП

49.

Хореографічний гурток «Карамель»

«Богатир»

МЦДДЮМП

50.

Гурток декоративно-ужиткового  мистецтва «Арт-Дизайн»

«Дивограй»

Вул.О.Блавацького,1

МЦДДЮМП

51.

Хореографічний гурток «Карамель»

«Дивограй»

МЦДДЮМП

52.

Шахова школа «Інтелект»

«Дивограй»

ДЮСШ №3

53.

Гурток ігротехніків «Унікум» (ведучі, ігромайстри)

«Дивограй»

МЦДДЮМП

54.

Вокальний гурток «Надія»

«Веселка»

Вул. Героїв УПА, 2

Хриплин

МЦДДЮМП

55.

Студія сучасного танцю «My dance»

«Веселка»

МЦДДЮМП

56.

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Світ фантазій»

«Глобус»

Вул. Берегова, 34в

МЦДДЮМП

57.

Студія здоров’я. Йога для дітей

«Глобус»

МЦДДЮМП

58.

Студія сучасного танцю «My dance»

«Глобус»

МЦДДЮМП

59.

Гурток «Юні туристи – краєзнавці»

«Глобус»

Центр туризму і краєзнавства

60.

Гурток «Пішохідний туризм»

«Глобус»

Центр туризму і краєзнавства

61.

Моделювання іграшок та сувенірів  «Етноіграшка»

с.Березівка

вул. Шевченка, 24

МЦДДЮМП

62.

Секція боксу

«Вовчинець»

Провулок Ключний, 3

МЦДДЮМП

63.

Секція боксу

«Вовчинець»

ОДЮСШ

64.

Танцювальна cтудія «Libra D.S.»

«Калейдоскоп»

Вул. Грицишина, 10

Микитинці

ГО «Творча молодь»

65.

Оздоровча гімнастика

«Калейдоскоп»

МЦДДЮМП

66.

Гурток ДУМ «Креативне рукоділля»

«Калейдоскоп»

МЦДДЮМП

67.

Молодіжний клуб «Діамант» (ведучі, ігромайстри)

«Калейдоскоп»

МЦДДЮМП

68

Секція боксу

«Бойові рукавички»

ОДЮСШ