Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

АНОНС ПОДІЙ

Студія образотворчого мистецтва «Арт-клас»

ПРО ГУРТОК

Кожного року багряний вересень приводить у дитячо-юнацький центр нових вихованців. Переступивши поріг студії образотворчого мистецтва «Арт клас» (керівник Надія Йосепчук) діти потрапляють в атмосферу, де панує краса і естетика, загадковість і духовність, відгомін віків і барвисте сьогодення.

Тут невимушені стосунки, теплота спілкування, вияв поваги до індивідуальності дитини, її цінностей, уміння зняти емоційні бар'єри у виявленні творчої природи – все це сприяє формуванню у вихованців позитивної самооцінки, стимулює їхню увагу і прагнення до творчості.

На заняттях студії образотворчого мистецтва «Арт клас» юні художники створюють свої неповторні шедеври на папері, полотні чи дерев'яній поверхні, малюючи гуашшю, акварельними та акриловими фарбами. Також роблять різні вироби декоративно-ужиткового мистецтва, такі як ляльки-мотанки, декоративно-розписаний посуд, кухонні дощечки, оздоблені декупажем.

Вже третій рік поспіль гуртківці беруть участь у виставках-конкурсах та отримують перемоги. У Міжнародному конкурсі «З душею до Бельгії» Анжеліка Шаптало отримала Гран-прі. У міських виставках-конкурсах: «Відлуння осені», «Зродились ми великої години», «Мереживо зимової казки», «Люби і знай свій рідний край», «Стрітенська мозаїка» вихованці гуртка зайняли перші, другі та треті місця.

Воістину правдивими є слова В.Сухомлинського, що розум дитини лежить на кінчиках пальців. А вчитель повинен уміло, терпляче, ненастирливо навчити ці пальчики з любов'ю творити те, що найбільше цікавить, надихає, тішить око, або, інакше кажучи, спрямувати думки і діяльність на прекрасне добре, моральне.

Фотогалерея

НОВИНИ ГУРТКА
ГРАФІК РОБОТИ

Гурток

Дні тижня Години занять Керівник

Організація,

місце проведення

Студія образотворчого мистецтва "Арт-клас"

ВТ

 

ЧТ

І гр.

1500-2030

ІІ гр.

1500 -1840

Йосепчук Надія Миколаївна

МЦДДЮМП

ДЮЦ,

вул. Сахарова, 27а

ГАЛЕРЕЇ ГУРТКА
ПОДІЇ ГУРТКА
КОНТАКТИ ГУРТКА

Йосепчук Надія Миколаївна

Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 27а

yosepchuk778@gmail.com

Студія образотворчого мистецтва "Арт-клас"