Календар новин

Лютий 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Календар подій

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Посилання

mvk kmu mon OsvitaUA OsvitaUA

Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

Івано-Франківський міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (далі Центр) - є комплексним позашкільним закладом освіти, який організовує роботу з дітьми та молоддю за різними напрямами соціокультурної, туристично-краєзнавчої, науково-технічної, художньо-естетичної, оздоровчої, екологічно-природничої, дозвільно-розважальної, фізкультурно-спортивної та іншої освіти та виховання

Перші дитячі клуби в місті Івано-Франківську розпочали свою роботу в кінці 70-х років. Налічувалось їх тоді досить мало: «Ровесник», «Данко», «Олімп», «Золота ракетка», «Юність». Основною метою їхньої діяльності було і залишається на сьогоднішній день – організація відпочинку та дозвілля дітей в позаурочний час.

В клубах з дітьми працювали інструктор по спорту та педагог з виховної роботи, методичну роботу надавав старший інструктор із спортивної роботи МЖЕО Вівчарик Роман Петрович.

В ті роки більше уваги приділялося спортивно-масовій роботі. Для дітей у вихідні та канікулярні дні організовувались туристичні походи, регулярні оздоровчі екскурсії, змагання «Шкіряний м’яч» та «Золота шайба», переможці яких брали участь у міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Житлово-експлуатаційні дільниці виділяли кошти для проведення спортивних та культмасових заходів, для придбання туристичного спорядження. Традиційним було проведення  спортивних змагань для дітей та дорослих у мікрорайонах міста «День бігуна», «Веселі старти», «Старти надій», «Тато, мама і я – дружна сім’я», масові змагання по здачі норм ГПО, військово-спортивні ігри «Зірниця», «Орлятко», вечори «Нумо, хлопці!».

Постійно проводилися свята «А у нас у дворі», «Мир і квіти», конкурси малюнків на асфальті, свято Новорічної ялинки, вечори відпочинку старшокласників, вікторина «Що? Де? Коли?», зустрічі з юристами, передовиками праці, інспекторами в справах неповнолітніх, тематичні вечори, тижні науки і техніки, зустрічі з цікавими людьми мікрорайону та інше. Чимала увага в клубах приділялась профорієнтаційній роботі.

У 80-х роках вийшла постанова ЦК КПРС «По боротьбі з алкоголем і тютюнокурінням», в зв'язку з цим було надано додаткові кошти для обладнання спортивних майданчиків та малих архітектурних споруд у мікрорайонах міста. 1

Відкриття дитячого майданчика по вулиці Братів Майданських, 71 до Дня захисту дітей


Стало традиційним при дитячих клубах та школах відкривати піонерські табори відпочинку з одноразовим харчуванням, в яких діти мали змогу відпочивати і брати участь у  різноманітних заходах.

2

Вихованці клубу «Ровесник» у селищі Манява


На базі дитячо-юнацьких клубів працювали різноманітні гуртки та секції позашкільних навчальних закладів міста та області. Керівники гуртків не тільки навчали дітей майстерності, а й самі брали участь у художній самодіяльності.
3

Керівник гуртка «Макраме» Аксьонова Н. М. співає і в’яже


З плином часу кількість дитячих клубів збільшувалася і на початку 90-х років їх було 24. На жаль, в кінці 90-х років їх залишилося 18 і тому 04 лютого 2003р. виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради було прийнято рішення про створення міського Центру по роботі з дітьми за місцем проживання при управлінні у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики.

Відповідно до рішення МВК від 18.03.2008 р. № 101 Центр був підпорядкований управлінню освіти і науки МВК і згідно з рішенням міської ради від 28.04.2009 р. змінив назву на міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання. На даний час директором Центру є Зваричук Леся Іванівна.

Структурними одиницями міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання є 17 дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, які відвідують 2032 дітей віком від 6 до 18 років та молодь до 28 років, в том числі із сімей пільгових категорій, а також діти схильні до правопорушень.

Здебільшого дитячо-юнацькі клуби – різнопрофільні. Тут працюють гуртки та спортивні секції: загальної фізичної підготовки, кіокушинкан карате, вільної боротьби, самбо, тайландського боксу, настільного тенісу, шахів та шашок; естетичного спрямування – художня вишивка, бісероплетіння, декоративно-прикладне мистецтво, моделювання одягу, малювання, фітодизайн, художня обробка шкіри, драмгурток, вокальний гурток, курси бальних танців, естрадно-спортивні танці, технічні та еколого-натуралістичні гуртки.

Дитячо-юнацьке самоврядування в клубах за місцем проживання

 • Дитячо-юнацьке самоврядування в клубах за місцем проживання_2
 • Переглядів: 207
 • Дитячо-юнацьке самоврядування в клубах за місцем проживання_2
 • Переглядів: 199
 • Дитячо-юнацьке самоврядування в клубах за місцем проживання_4
 • Переглядів: 220
 • Дитячо-юнацьке самоврядування в клубах за місцем проживання_5
 • Переглядів: 155
 • Дитячо-юнацьке самоврядування в клубах за місцем проживання_3
 • Переглядів: 169
 • Дитячо-юнацьке самоврядування в клубах за місцем проживання_3
 • Переглядів: 212
Понеділок – Четвер: 900 – 1815 П’ятниця: 900 – 1700 Обідня перерва: 1300 – 1400 Вихідні дні: Субота, Неділя.

Зваричук Леся Іванівна

Директор Центру

director 75-28-73

Єрмоленко Наталія Йосипівна

Заступник директора з адміністративно-господарчої частини

Николаїв Леся Ярославівна

Головний бухгалтер

Гурик Наталія Вікторівна

Завідувач відділу методичного

Шабан Юлія Вікторівна

Завідувач відділу організаційно-масового

Івано-Франківськ Шевченка, 58 75-28-73
uteam logoТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша реклама
© 2011 Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва Всі права захищено.
Яндекс.Метрика