Вітаємо юних художників!

Загальне - Наша гордість
Вівторок, 21 Листопад 2017, 13:33

20171120 161316Відбулося закриття виставки «Відлуння осені -2017». Свої роботи представили вихованці студії образотворчого мистецтва «Веселка», керівник Надія Йосепчук

Переможцями стали: Цмих Анастасія, Бондар Софія, Маланяк Андрій, Шаптало Олександр. Юні художники були нагороджені дипломами від Департаменту освіти та науки. Також дипломи глядацьких симпатій та призи від Ротарі клубу отримали Маланяк Андрій та Шаптало Анжеліка.

Вітаємо юні таланти та їх наставників!

ВІТАЄМО!!!

Вівторок, 21 Листопад 2017, 09:59

23758485 1758722101098983_2130637638_nВихованці клубу «Мангуста» Роман Комар та Вікторія Казюк із танцювальної студії «Арт-Данс» (тренери Наталія та Сергій Дехтяр) стали призерами відкритих змагань зі спортивного бального танцю «Танцювальний марафон» (11 листопада, м.Тернопіль) у категорії Ювенали.

Ще одна перемога наших ігромайстрів

Вівторок, 07 Листопад 2017, 21:40

IMG 20171103_145623Вихованці гуртка «Молодіжний Клуб» (керівник Леся Зваричук) міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання вдруге представили наше місто у Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі ігрових програм «Адреса дитинства – Гра», який проходив з 01 листопада по 04 листопада 2017 року у м.Запоріжжя.

У конкурсі «Година юних ігромайстрів» свої ігрові програми презентували Діана Прунько («Мандрівочка з Пеппі»), Марина Стефанів («Все буде шоколадно»), Людмила Хома («Караоке із Зміючкою Оленкою») та Ангеліна Твердохліб («Бі-ба-бо збирає друзів»). У конкурсі командних ігрових програм виступили команда «Молодіжка» у складі Твердохліб Ангеліни, Прунько Діани, Марини Стефанів, Мичковської Юлії, Людмили Хоми з ігровою програмою «Ой на Івана та на Купала» та команда «Козаки» у складі Ломея Андрія, Шаптало Олександра, Рената Ткачова з ігровою програмою «Козацькі забави».

Вихованці гуртка «Молодіжний клуб» чудово виступили та стали лауреатами фестивалю і отримали титул «Зірка Фестивалю».

Вітаємо наших переможців!

Переможний виступ танцювальної студії «Смайл»

П'ятниця, 26 Травень 2017, 20:39

18718320 120332001020102707_843854186_n21 травня 2017 року в м.Тернопіль відбулися Всеукраїнські змагання з сучасного танцю "Step Up". Вихованці дитячо-юнацького клубу «Гарт» з танцювальної студії «Смайл» також взяли участь у цих змаганнях.

У категорії Сontemporary юніори(12-16 років), формейшн (від 8 до 24 дітей) - старша група зайняла перше місце з танцем «Самотність в натовпі» і друге місце з композицією «Там, де ховається тінь».

У віковій категорії Contemporary Solo Ювенали (8-11 років) у вищій лізі, Вікторія Гаран зайняла перше місце (золото); Демяник Тетяна – друге місце (срібло); Мількіна Марія, Бойко Юлія, Грабовська Наталя та Яцків Мілана – третє місце (бронза).

У категорії Contemporary Solo юніори, Христина Ціник та Діана Петрунько здобули срібло, Аліна Овчарик – бронзу.

Вітаємо вихованців танцювальної студії «Лібра»

Середа, 24 Травень 2017, 20:37

step220-21 травня 2017 року вихованці дитячо-юнацького клубу «Мрія» з танцювальної студії «ЛІБРА» взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті сучасного танцю «STEP UP», що відбувся у місті Тернопіль в концерт холі ТРЦ Подоляни.

Юні танцюристи вибороли два кубка: срібло за почесне друге місце в категорії юніори вища ліга (modern та dance show), а також кубок за 5 місце в категорії Kids (street dance).