Календар новин

Грудень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Календар подій

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Посилання

mvk kmu mon OsvitaUA OsvitaUA

Про клуб "Легінь"

Дитячо-юнацький клуб «Легінь» знаходиться в центральній частині нашого міста за адресою вулиця Сотника Сергія Дідича (колишня Мечнікова), 2. Приміщення клубу розташоване на першому поверсі 5-поверхового житлового будинку.

Історія клубу розпочинається з лютого 1981 року. Територіально будинок, в якому знаходиться клуб, відносився до ЖЕО №8. В той час він називався «Дзержинець». Таку назву він отримав завдяки спрямуванню і основному напрямку роботи – пропаганді та вихованню  кадрів для роботи в органах КДБ. При клубі великою популярністю користувався Музей Дзержинського. Керівник гуртка «Юний дзержинець» Борисов Віктор Іванович займався підготовкою молодих кадрів для служби в органах КДБ.

В 90-х роках клуб змінив свою назву на «Легінь». Розширився напрямок роботи клубу, відкрилися нові гуртки та секції: «Художньої вишивки», «В’язання», «Інкрустація по дереву», «Крою та шиття», «Малювання», «Макраме», настільного тенісу, шахів. Функціонували радіо - та фотогуртки. При клубі працювали педагоги-організатори з виховної та спортивно-масової роботи. Однією з форм роботи був  клуб вихідного дня.

5 травня  2011 року, після проведення ремонтних робіт, до Дня міста відбулося урочисте відкриття і клуб відновив свою роботу.

На даний час педагогом-організатором в клубі працює Савчук Любов Іванівна, яка проводить чимало заходів не тільки в клубі, але й в мікрорайоні. Педагог-організатор клубу «Легінь» тісно співпрацює  із СШ №1, ЗШ №13.

В  новому 2012-2013 н.р.  розпочали діяльність такі гуртки: образотворчого  мистецтва «Диво» ( керівник Дмитріюк І.В., МЦДЮТ),  «Рослини – символи України» та «Знавці довкілля» ( керівник Карайченцева Л.Л ., МДЕС).   Також при клубі  діє  вокальна школа "Crystai Voice" (кер.Ірина Шабан) від творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

Протягом року в клубі було проведено багато виховних заходів, конкурсів, свят,  акцій. Серед них:

– вікторина - калейдоскоп новорічних свят «Зима іде – свята веде», «Стрітенська свіча»,  дискотека до дня Святого Валентина, 8-го березня,  свято мікрорайону «Рідному місту та рідній матусі присвячується…», день відкритих дверей, свято мікрорайону «А у нас у дворі», виставка дитячих робіт «Золота осінь»,  святкове дійство « Новорічні зустрічі друзів»;

– заходи, присвячені пам’ятним датам календаря: «Свято книги», «Чорнобиль не відходить у минуле…»;

– конкурси «Ми за здоровий спосіб життя», «Я обираю Кодекс етики»;

– акції: «Милосердя», «Подаруй бібліотеці книгу»;        

– родинні свята:  «Ми матір називаємо   Святою»,  «Небесна кухня», «Котилася торба з високого горба»,  «Тато, мама і я – дружня сім’я”», «Історія роду – історія Батьківщини»;

– бесіди на теми: «Хліб, як символ народного добра», «Український рушник», «Калина – символ України».

Не загубити! Не втратити! Відродити! Ось ниточка, яка проходить через всю роботу педагога-організатора клубу «Легінь»  і залишає слід у дитячих серцях.

Основним завданням гуртка «Казкові візерунки» є ознайомлення  дітей з усіма видами декоративно-прикладного мистецтва, пробудити інтерес до народної творчості, до національної традиції прикрашання одягу, помешкання, предметів побуту та вміло осучаснити їх, надихати дітей до самостійного вирішення творчого задуму, виготовляти роботи сувенірно-подарункового характеру, розвивати естетичний смак, художні здібності, творче мислення, любов до праці, потяг до прекрасного, наполегливість, охайність, підтримувати творчі зв’язки з музеями, відвідувати художні виставки народних умільців.

Вихованці гуртка «Казкові візерунки» вчаться вишивати хрестиком, бісером, мережкою, атласними стрічками та плести об’ємні вироби з бісеру. Діти вчаться передавати красу природи на полотно за допомогою голки, нитки, бісеру, стрічки. Гуртківці є учасниками міських і обласних виставок та конкурсів дитячих робіт, майстер-класів. За свої роботи неодноразово були нагороджені грамотами, дипломами та подарунками міського та обласного управління освіти.

Бачити світ дитячих мрій різнокольоровим та багатобарвним навчає керівник гуртка образотворчого мистецтва «Диво».

Мистецтво – це вилив емоцій, переживань, почуттів на лист паперу. Гурток «Диво» допомагає дітям осягнути світ мрій, бажань і сформуватися як особистість, а також навчитися різних  видів художнього мистецтва.

Кожна людина вміє малювати, та не знає як правильно. Керівник гуртка навчає і допомагає дитині навчитися малювати. В програму занять включено: основи композиції та кольорознавства, рисунок, живопис, ліпка, паперопластика, розпис на склі (псевдовітраж) та тканині (батік).  Кожен з цих розділів має свою особливість і цим є цікавий.

Багатий досвід інтенсивної підготовки висококваліфікованих юних шахістів впроваджує в своїй роботі тренер секції «Шахи». Різке зростання кількості змагань як класичних, так і швидких шахів призвело до того, що зараз шахісти-професіонали звичайно грають більше ста партій за рік, у той час як ще в середині минулого століття у два рази менше. Часта участь у змаганнях вимагає спеціальної підготовки.

Заняття в секції «Шахи» зорієнтовані на те, щоб вихованці:

-досягали високого рівня практичної майстерності на всіх етапах спортивної підготовки;

-здобували фундаментальний обсяг теоретичних знань на сучасному рівні;

-засвоювали вміння плідно займатися практичним аналізом і дослідницькою роботою, що є підґрунтям підвищення класу гри і спортивних результатів.

Тренер секції проводить велику роботу по розвитку шахів у місті. Його вихованці завойовують призові місця на змаганнях різного рівня:

- Гайова Наталія, 1984 р.н.,1 розряд, бронзовий призер чемпіонату України в своїй віковій категорії ;

- Азарова Наталя, КМС України,1977 р.н., 1989,1990 р.р.-2 місце на дівочій дошці Всеукраїнських змагань «Біла тура»;

- Шкуран Данило, 1985 р.н., МС України, Міжнародний майстер спорту, чемпіон України зі швидких шахів, учасник Першості Європи зі швидких шахів;

- Мельник Ігор ,1995 р.н.,КМС, неодноразовий чемпіон області, чемпіонат України - 8 місце;

- Тягун Данило, 1995 р.н., КМС, неодноразовий чемпіон області,кращий результат - 1місце на чемпіонаті України з шахів серед юнаків;

- Балій Андрій, 1993 р.н., КМС, неодноразовий чемпіон області;

- Орішко Остап , 1997 р.н., 1 розряд, неодноразовий чемпіон області, 1 місце у Всеукраїнському турнірі «Радатичі-2008».

Мельник Ігор,Тягун Данило, Балій Андрій – члени збірної команди Івано-Франківської області. На III спортивних іграх школярів України зайняли 3-е місце.

Майже в усіх народів є рослинні символи: у канадців — клен, у росіян — берізка. Для українців символом стала верба й калина. Усім відоме прислів'я: «Без верби й калини нема України». Крім верби і калини в Україні в особливій пошані і тополя, вишня, а серед квітів: барвінок, чорнобривці.

В українського народу в особливій пошані багато рослин: не можна уявити собі двору, де б не ріс кущ калини; садили вербу, тополю, вишню і, звичайно, прикрашали садибу квітами — барвінком, чорнобривцями, соняшниками, мальвами, червоною рутою.

Саме розумінню цього і навчаються вихованці клубу «Легінь»  на заняттях гуртка «Рослини – символи України».  Спілкуючись з природою, діти спостерігають оточуюче нас середовище і навколишній світ, вчаться узагальнювати набуті знання, що сприяє розвитку творчих здібностей, формуванню високих моральних почуттів, активізує знання дітей про природу у практичний досвід у різних видах діяльності: образотворчому мистецтві, в роботі з природним матеріалом, декоративно-ужитковому мистецтві.

Завдання гуртка  «Юні друзі природи» - формувати у вихованців певне ставлення до довкілля. Участь дітей у гуртковій роботі сприятиме розвитку особистості, формуванню екологічної культури, оволодіванню нормами поведінки в оточуючому середовищі, розвитку особистої відповідальності у розв’язанні проблем природоохоронної та соціальної сфери, виховуватиме почуття відповідальності перед суспільством за свої вчинки, інше.

З  лютого  2012 року в клубі «Легінь» діє вокальна школа Ірини Шабан "Crystal Voice". Керівник вокальної школи Ірина Шабан – співачка, лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських пісенних конкурсів-фестивалів, , член творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»,  Заслужена артистка естрадного мистецтва України.

Вокальна школа, хоча і відкрита досить недавно, проте користується великою популярністю серед обдарованих дітей та молоді. Вихованці вокальної студії  беруть активну участь у концертних заходах міста та області. 

Тож всіх, хто хочуть поринути у світ вокального мистецтва, навчитися чудово співати, виступати на концертних майданчиках міста та області, даруючи радість людям, запрошуємо стати активним учасником вокальної школи.

 

Фотографії

  • Дозвілля вихованців клубу_1
  • Переглядів: 332
  • Дозвілля вихованців клубу_2
  • Переглядів: 359
  • Дозвілля вихованців клубу_3
  • Переглядів: 303
  • Дозвілля вихованців клубу_4
  • Переглядів: 325
ГуртокДні тижняГодина занятьКерівникОрганізація
"Казкові візерунки" (вишивка)

ПН

ВТ

ЧТ 

 1430-1605

 1430-1700

 1430-1750

 

Н.Шаблій  МЦДЮТ

"Диво"

(декоративно-ужиткове мистецтво)


СР, ПТ1430 -1750


 


І.Дмитріюк
МЦДЮТ

 


"Рослини - символи України" (екологія) ПТ 1415-1530 Л.Карайченцева МДЕС
СБ 1540-1805
"Юні друзі природи" (екологія)

ПТ

СБ

1100- 1215

1225- 1450

Л.Карайченцева МДЕС
"Природа і мистецтво"

ПН,ВТ,

СР,ЧТ

1045-1140

Т.Михайловська МДЕС
Вокальна школа "Crystal Voice"

ПН,ВТ, СР

СБ

1600- 1900


1100- 1400

І.ШабанГО "ТС "Асоціація діячів

естрадного мистецтва України" 

Секція "Шахи"

ВТ, ЧТ

ПТ

СБ

1545- 1800

1545-1800

1500- 1800

І.Куцик

ДЮСШ №3

Легінь Савчук Любов Іванівна, Сотника Сергія Дідича, 2, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Новини клубу

Новорічний бал-маскарад «З Новим роком, Україно!»

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 29 Грудень 2017, 14:01

DSC 0806Приходить свято - Новий рік,

Стрічать його пора.

Приходить свято - Новий рік,

Радіє дітвора.

І в Україні вже пора

Стрічати Новий рік

І привітання хай від нас

Впадуть на ваш поріг.

28 грудня 2017 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» відбувся новорічний бал-маскарад «З Новим роком, Україно!».

Свій акторський хист показали глядачам герої новорічної казки: Новорічна Ніч (Тихонюк Тетяна), зірочки (Онофрійчук Влада та Кротенко Ніна), Тік і Так (Лопушанська Вікторія та Лопушанська Анна), Попелюшка (Кротенко Діана) і Принц (Гулька Віталій), Аладін (Федик Тетяна), Баба Яга (Онофрійчук Вікторія) та Чахлик Невмирущий (Лясковський Арсен), пірати (Ворошилова Дарина та Треф’янчин Юрій), Снігова Королева (Анішевська Маргарита), Новий рік (Малий Антоніо-Вітторіо) та ведучі Антоняк Ірина, Русин Аліна та Лесюк Вікторія. Сценічне дійство заінтригувало усіх присутніх своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій, а музичні номери доповнювали пригоди героїв казки, яку підготувала педагог-організатор-методист клубу Любов Савчук.

Детальніше...
 

Огляд-бесіда книжкової виставки «Вся історія народу - в мові!» в клубі «Легінь»

Новини клубу - Легінь
Четвер, 16 Листопад 2017, 14:47

20171116 16121616 листопада 2017 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» відбулася огляд-бесіда книжкової виставки «Вся історія народу - в мові!».

Педагог-організатор-методист клубу Любов Савчук підготувала для вихованців тематичні книжки про світ українського слова та словесні таємниці.

Вихованці клубу Кротенко Діана, Атаман Соломія, Лукановська Вікторія, Левчук Іванка, Фелик Діана, Марунчак Софія, Федик Таня з великим ентузіазмом читали поезію про рідну мову.

Поринувши в світ українського слова діти ще раз доторкнулися до калиново-солов’їної, адже мова – безцінний скарб народу. Це неповторна мова Шевченка і Франка, Лесі Українки і Коцюбинського, Тичини і Сосюри, Рильського і Малишка, сучасних представників сьогодення.

Детальніше...
 

Турнір з шашок «Ми козацького роду нащадки» на першість клубу «Легінь» до Дня козацтва

Новини клубу - Легінь
Четвер, 12 Жовтень 2017, 12:32

IMG 623212 жовтня 2017 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» було проведено турнір з шашок «Ми козацького роду нащадки» на першість клубу «Легінь» до Дня козацтва, який організовувала педагог-організатор-методист Любов Савчук.

Вікторія Болгар, член дитячого самоврядування клубу, провела з присутніми вікторину «Що ти знаєш про козаків?». Правильно та змістовно відповідали усі: і діти, і дорослі. До уваги присутніх була представлена тематична виставка, яку вони з цікавістю оглянули.

Суддя Куцик І.Р. (тренер секції «Шахи») розповів про правила проведення турніру, в якому взяло участь 23 любителі гри в шашки.

Детальніше...
 

День відкритих дверей в дитячо-юнацькому клубі «Легінь»

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 29 Вересень 2017, 14:19

20171005 110507Шукаєте сучасний заклад для змістовного проведення дозвілля своєї дитини? Замислюєтеся, як можна всебічно розвивати дитину, надаючи їй не лише знання, а й важливі навички, що допоможуть в дорослому житті? Для вирішення цих питань 26 вересня 2017 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» стартував День відкритих дверей, який став вже традиційним для теперішніх та майбутніх вихованців.

Педагог-організатор-методист клубу Любов Савчук спільно з керівниками гуртків мали змогу представити відвідувачам діяльність гуртків різних напрямків і продемонструвати все найкраще, що є у нашому клубі. До уваги присутніх функціонували виставки дитячих робіт гуртківців: художньої вишивки «Казкові візерунки» (керівник Н.Шаблій), виготовлення сувенірів «Диво» (керівник І.Дмитріюк), художньої кераміки «Глиняні каруселі» (керівник Г.Федоришин), екологічних «Природа і мистецтво» (керівник Т.Михайловська), «Юні друзі природи» та «Рослини – символи України» (керівник Л.Карайченцева). А ще змогли пограти в шахи та шашки (секція «Шахи», тренер І.Куцик ) та поспівати (вокальна школа «Crystal Voice», керівник І. Шабан).

Детальніше...
 

Святкове дійство «Ой, на Івана та й на Купала…»

Новини клубу - Легінь
Четвер, 06 Липень 2017, 11:40

DSC 07204 липня 2017 року за ініціативи депутатів міської ради Олега Капустяка, обласної ради Олега Загурського та за підтримки міського голови Руслана Марцінківа на майданчику по вул. Коновальця, 132а-136 відбулося святкове дійство «Ой, на Івана та й на Купала…».

Обдаровані вихованці гуртка «Молодіжний клуб» (керівник Леся Зваричук), з притаманним молодечому організму ентузіазмом, поринули в театральне дійство, відтворюючи прадавні традиції українського народу. Різноманітні забави – плетіння купальських віночків, прикрашання дівочої Марени та парубоцького Купала, стрибання через вогонь – перенесли глядачів в їх юнацькі роки, подарувавши хвилини радості від приємних спогадів.

Купальські пісні звучали у виконанні гурту «Марічейка» (керівник Любов Полякова), Анастасії Рудик, Лілії Хільчук, Ірини Антоняк (клуб «Легінь») з вокальної школи «Crystal Voice».

Детальніше...
 

Відкритий турнір з шахів серед вихованців клубу «Легінь» та жителів мікрорайону

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 16 Червень 2017, 11:30

20170615 155117Проста та відома всім істина, що шахи це не тільки захоплююча гра, яка допомагає нам навчитися логічно мислити, але й розвиватися та з користю і цікаво проводити свій вільний час, спонукала не лише вихованців секції «Шахи» взяти участь у турнірі. До участі приєдналися і любителі шахової гри, адже вона дуже допомагає вирішувати досить складні завдання і так само сприяє вигадування різної складності ідей. Тому 15 червня 2017 року відбувся Відкритий турнір з шахів серед вихованців клубу «Легінь» та жителів мікрорайону, в якому взяли участь діти різного віку.

Переможцем серед любителів став Ярослав П’юревич, а серед юних шахістів - Сергій Волощук.

Організувала змагання педагог-організатор-методист клубу Любов Савчук. Головний суддя турніру тренер секції «Шахи» Іван Куцик – детально ознайомив учасників з умовами проведення турніру.

Всі учасники отримали солодкі призи від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

Детальніше...
 

Дитяче свято «Літо, літо миле, я дитя щасливе»

Новини клубу - Легінь
Четвер, 15 Червень 2017, 11:17

DSC 074913 червня 2017 року в рамках проведення місячника «Червень – місяць розваг для дітей» за ініціативи керівника осередку ВО «Свобода» Олександра Качанко та за сприяння міського голови Руслана Марцінківа на дитячому майданчику по вул. Бельведерська, 44-46-48 відбулося дитяче свято «Літо, літо миле, я дитя щасливе». Олександр Качанко, який завітав на свято, привітав дітей з початком літніх канікул, побажав їм теплих, сонячних днів та активного відпочинку.

Діти та дорослі мешканці мікрорайону весело та змістовно провели свій вільний час. Адже програма свята була цікава та насичена: виступи юних зірочок з вокальної школи «Crystal Voice» (керівник Ірина Шабан), спортивні танці студії «Смайл» (керівник Вікторія Семенюк), загадки-жарти, вікторина «Ягідний пиріг», ігри та конкурси. Вікторія Лесюк, Юліана Баралецька, Аліна Русин та Вікторія Ільків дарували глядачам веселі запальні пісні про літо. Ведучі свята Ірина Антоняк та Лілія Хільчук провели для дітей розважальні ігри «Україно, привіт!», «Голова, плечі, коліна, пальці» та «Передай іграшку». А найменші учасники свята вбрали «сонечко» у віночок.

Детальніше...
 

Відбулось свято «Україна моя вишивана» біля клубу «Легінь»

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 19 Травень 2017, 20:05

kjjfg18 травня 2017 року подвір’я дитячо-юнацького клубу «Легінь» розцвіло різнобарв’ям орнаментів та багатоголосим щебетом, адже діти та батьки зібралися на свято «Україна моя вишивана» – свято, присвячене традиційному національному вбранню – вишиванці. Саме вишиванка зберігає споконвічні традиції нашого народу та об'єднує українців від заходу до сходу.

Ведучі свята Ірина Антоняк та Лілія Хільчук коротко і змістовно розповіли про символіку та багатство орнаментів вишиванок. Всім відомо, що символи і кольори, які використовуються при вишивці, володіють певним змістом.

Діти весело та активно проводили час: брали участь у конкурсі «Моя сорочка вишиванка», грі «Україно, привіт!» та танцювальному флешмобі «Вишиванка єднає», який провела вихованка гуртка «Молодіжний клуб» Анна Стецюк (керівник Леся Зваричук). Талановиті зірочки з вокальної школи «Crystal Voice» Вікторія Лесюк, Баралецька Юліана, Анна та Вікторія Лопушанські, Дарина Дариш, Вікторія Онофрійчук порадували присутніх чарівним співом. Діана Кротенко, Ангеліна Карпенко та Подубинський Юліан читали вірші про вишиванку.

Свято організувала педагог-організатор-методист Любов Савчук.

Детальніше...
 

Розважально-ігрова програма «Україна від А до Я»

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 21 Квітень 2017, 17:57

IMG 20170420_175538Моя рідна Батьківщина

Має назву Україна.

В мене й нація своя –

Українка в мами я.

Є у мене й рідна мова,

Де вкраїнське кожне слово.

20 квітня 2017 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» щирими, дитячими словами про Україну розпочалася розважально-ігрова програма «Україна від А до Я», яку підготувала педагог-організатор-методист Любов Савчук.

Детальніше...
 

Народознавча арт-акція «Великдень на порозі» в клубі «Легінь»

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 14 Квітень 2017, 12:43

20170413 162916День Воскресіння Ісуса Христа – одне з найбільших свят християн, яке чекають усі: і дорослі, і малі.

Вихованці дитячо-юнацького клубу «Легінь» з особливим трепетом чекають передзвону Великодніх дзвонів. Щоб надати святкового настрою батькам та друзям діти напередодні прикрасили свій клуб роботами, виготовленими на заняттях гуртків: декоративно-ужиткового мистецтва «Диво» (керівник Дмитріюк І.В.), художньої вишивки «Казкові візерунки» (керівник-методист Шаблій Н.Є.), екологічних «Природа і мистецтво» (керівник Михайловська Т.М.), «Рослини – символи України» та «Юні друзі природи» (керівник Карайченцева Л.Л.).

А впродовж тижня педагог-організатор-методист клубу Любов Савчук за чаюванням та частуванням з вихованцями згадували народні традиції святкування Великодня в Україні та про традиції підготовки до свята у їх родинах.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Детальніше...
 

Скринька запитань і відповідей «Книга – твій друг» в клубі «Легінь»

Новини клубу - Легінь
Середа, 05 Квітень 2017, 17:39

20170404 173714Книга – це найбільше відкриття людства. Щоб чогось добитися в житті, потрібно бути грамотною, професійно підготовленою, духовно багатою людиною.

4 квітня 2017 року педагог-організатор-методист Любов Савчук з метою прищеплення дітям любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні провела «Скриньку запитань і відповідей «Книга – твій друг» для вихованців клубу «Легінь». Це була захоплююча мандрівка у світ літератури разом із педагогом. Чарівна скринька виявилася надзвичайно цікавою: діти відгадували «Загадки про книгу», згадували «Приказки та прислів’я», читали «Крилаті вислови».

Весело та змістовно промайнув час у колі друзів.

   

Екскурсія до музею Небесної сотні

Новини клубу - Легінь
Понеділок, 03 Квітень 2017, 15:07

hsghj27 березня 2017 року, в перший день весняних канікул, вихованці дитячо-юнацьких клубів «Легінь» (педагог-організатор-методист Л.Савчук) та «Прометей» (педагог-організатор Х.Микицей) відвідали Музей Небесної Сотні.

Діти ознайомилися з експозиціями Музею, оглянули 30-ти метрове панно із зображенням драматичних подій у столиці та портрети загиблих героїв Небесної Сотні, оглянули молитовну та медичну частину Майдану та Самооборону. При перегляді діти звернули увагу і на польову кухню.

Всі були переповненні враженнями про перший музей в Україні, що присвячений Майдану, Революції Гідності та Небесній Сотні.

   

«Первоцвіти – квіти провісники весни»

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 31 Березень 2017, 17:24

20170404 172110Весна! Пора року, яку ми з нетерпінням чекаємо. А найбільше радіємо, коли з-під землі починають виглядати проліски. Перше, що хочеться зробити із цим білосніжним дивом,- підійти і зірвати. Але коли рука тягнеться за ним, ми навіть не підозрюємо, на яку небезпеку наражаємо природу, бо хочемо вдихнути чарівний аромат і насолодитися прекрасною миттю.

30 березня 2017 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» відбулося прес-інформування «Первоцвіти – квіти провісники весни», яке провела педагог-організатор-методист Любов Савчук. Діти з захопленням розповідали цікаві легенди про первоцвіти, ділилися з друзями думками щодо їх збереження.

Всі одностайно дійшли висновку: бережімо красу природи - весняну усмішку рідної землі. Вона справді цього варта.

   

Поетична читальня «Нестихаюча пісня волинського лісу»

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 24 Лютий 2017, 20:24

16933973 1374387792632794_770795426Саме під такою назвою 23 лютого 2017 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» пройшло свято, яке підготувала педагог-організатор-методист Любов Савчук та активісти клубу. Сплелися калиново музика і слова, які перенесли гостей у справжню легенду, де жила і творила Леся (Карпенко Ангеліна та Карпенко Людмила), де блукали в лісі Мавка (Хільчук Лілія) і Лукаш (П’юревич Ярослав).

Ведучі Ірина Антоняк та Вікторія Болгар біографію Лесі мелодійно переплітали з декламацією її поетичних творів. Як зачаровуюче звучали такі до болю знайомі рядки: «Надія» (Карпенко Ангеліна), «Давня весна» (Онофрійчук Вікторія), «Без надії сподіваюсь» (Карпенко Людмила), «На зеленому горбочку» (Стефанюк Назар), «Літо краснеє минуло» (Кротенко Діана), «Як дитиною бувало» (Антоняк Ірина) та багато інших! А з якою невимовною тугою звучав лист Лесі до Сергія Мержинського!

Вся поетична читальня була пронизана легким сумом, присутнім у ліричній поезії, глибокою любов’ю до рідної землі, неньки України.

Традиційно всі учасники свята отримали солодощі від міського Центру дітей та юнацтва за місцем проживання.

Дякуймо долі, що зродила на нашій землі Лесю. Українку, яка стала символом і гордістю нашої України, яка вірила у своє безсмертя і стала безсмертною!!!

   

Прес-інформування «Зима, що нас змінила»

Новини клубу - Легінь
Середа, 22 Лютий 2017, 17:39

IMG 20170222_173118Число двадцяте. Місяць лютий.

Їх було мало. Звір був лютий

І убивав… Палали шини

Слава Героям України!

Такими словами педагог-організатор-методист дитячо-юнацького клубу «Легінь» Любов Савчук розпочала прес-інформування «Зима, що нас змінила». В цей день вихованці клубу зібралися, щоб в скорботі низько схилити голови перед пам’яттю людей різного віку – героями Небесної сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

В ті дні назавжди від нас пішли у небо Герої Небесної Армії з Прикарпаття: Сергій Дідич та Богдан Калиняк, Ігор Дмитрів та Василь Шеремет, Ігор Ткачук та Михайло Костишин, молодий франківець Роман Гурик.

До виготовлення кутка пам’яті Героям Небесної сотні долучилися вихованці гуртка «Мистецтво і природа» (керівник Михайловська Т.М.).

Події, що відбулися з 19 по 22 січня 2014 року на Майдані, ще називають «Кривава водохреща» або «Вогнехреща». Це була найгарячіша фаза у протистоянні народу і влади.

Це була зима, що нас змінила!

   

Участь в проекті «Діти просять миру»

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 27 Січень 2017, 21:19

16299008 1207998105962132_3498759331003925812_nВихованка дитячо-юнацького клубу «Легінь» Аліна Олексюк з вокальної школи «Crystal Voice» (викладач – Валентина Яремчук) разом із делегацією на чолі з народним депутатом Верховної ради Дмитром Лубінцем, засновником проекту «Діти просять миру» Дмитром Банахом та координатором проекту Ганною Крисюк взяла участь в проекті «Діти просять миру».
Аліна відвідала Угорщину, Словенію та Хорватію. У кожній країні вона разом з іншими дітьми, зустрічаючись з послами нашої держави та представниками української діаспори, співала, колядувала та спробувала донести, що дітям як нікому потрібен мир у державі. В складі делегації були і діти з Волновахи. Своєю поїздкою Аліна Олексюк довела, що мирній та соборній Україні бути!

Слава Україні!

   

Відбувся відкритий турнір з шашок пам’яті Героїв Крут

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 27 Січень 2017, 12:28

20170126 175306У пам’яті кількох народів зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків це були 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів – 300 арагвійців на підступах до Тбілісі, а в українців – 300 козаків під Берестечком та 300 юнаків під Крутами.
Такою історичною довідкою 26 січня 2017 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» розпочався відкритий турнір з шашок пам’яті Героїв Крут.

Педагог-організатор-методист клубу Любов Савчук розповіла про історичні події під Крутами 29 січня1918 року, адже у бою під Крутами полягли київські студенти й учні, що 1918-го стали на захист незалежності своєї Вітчизни.

   

«Казка різдвяного ангела» – різдвяне диво

Новини клубу - Легінь
Середа, 18 Січень 2017, 16:40


DSC 0109Зашелестіли крильцями ангели у білих льолях, до неба піднялася хмарка іскристих сніжинок і під перебіг золотистих цимбал до хати тихо увійшло Різдво. Звечоріло, затихло все. Але раптом заблисла на темнім небі ясна зірка і світло її побачили усі земні народи. Сповістила вона про народження Месії, Спасителя світу.

17 січня 2017 року у дитячо-юнацькому клубі «Легінь» відбулося святкове дійство «Казка різдвяного ангелика». Вже п’ятий рік поспіль в клубі проводяться заходи з циклу «Колядує Україна – колядуємо і ми».

Міський голова Руслан Марцінків, який вперше завітав у дитячо-юнацький клуб «Легінь», привітав присутніх з новорічно-різдвяними святами і вручив дітям солодкі подаруночки.

   

Новорічний бал-маскарад «Хай Новий рік з добром до Вас прийде» в клубі «Легінь»

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 13 Січень 2017, 22:08

IMG 317812 січня 2017 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» відбувся новорічний бал-маскарад «Хай Новий рік з добром до Вас прийде».

Дітей на святі розважали іграми та забавами ведучі – активісти дитячого самоврядування Лілія Хільчук та Ірина Антоняк. Веселі командні естафети, рухливі ігри, конкурси веселили дітей протягом усього свята, а пізнавальні вікторини сприяли інтелектуальному розвитку дітей.

Глядачі з цікавістю переглянули інсценізацію казки «Курочка Ряба на новий лад», яку підготувала педагог-організатор-методист Любов Савчук. Ролі виконали: дід – Ярослав П’юревич, баба – Маруся Гринюк, курочка Ряба – Вікторія Онофрійчук, ветеринар – Андрій Стефанюк, чарівник – Назарко Стефанюк, півник – Максим П’юревич.

   

В клубі «Легінь» відбулися «Родинні посиденьки»

Новини клубу - Легінь
Четвер, 05 Січень 2017, 23:35

20170104 161732Очікування Нового року та Різдва завжди пов’язані з мріями про краще майбутнє. Ці мрії та бажання здавна викристалізовувались у чудові поетичні обряди – колядування, щедрування та засівання.

4 січня 2016 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» відбулися «Родинні посиденьки» в колі дружної клубної родини. Педагог-організатор-методист Любов Савчук ознайомила вихованців з особливостями різдвяної обрядовості українців. Діти залюбки не тільки ділилися старовинними колядками та віншуваннями своїх пращурів, а й вчили своїх друзів. Дружню доброзичливу атмосферу посиденьок доповнювало чаювання з солодким печивом.

А завершилися посиденьки виконанням колядки «Нова радість стала». То ж бажаємо і вам світлих Різдвяних свят та мирного Нового року!!!

   

Сторінка 1 з 6

uteam logoТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша реклама
© 2011 Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва Всі права захищено.
Яндекс.Метрика