Календар новин

Листопад 2012
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Календар подій

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Посилання

mvk kmu mon OsvitaUA OsvitaUA
Листопад 2012

Вівторок, 27 Листопад 2012

Юнацькі змагання у м. Рівне

Новини клубу - Ринг
Вівторок, 27 Листопад 2012, 21:14

IMG 0025Вдруге у цьому місяці в м. Рівне проводились боксерські змагання серед юнаків. З 22 по 25 листопада  2012 року мірялись силами юнаки з Вінницької, Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Дещо в іншому складі знову у змаганнях брали участь вихованці  дитячо-юнацького клубу «Ринг». У результаті 3-х напружених днів змагань переможцями у своїх вагових категоріях стали: Олександр Войтенко (44 кг), Роман Кузьмин (46 кг) та Андрій Вацеба (57 кг).

В подальших планах юних спортсменів – участь у Всеукраїнському турнірі серед юніорів на призи відомого боксера Андрія Котельника, що відбудуться в грудні 2012 року в м. Львів. 

Read more...

Понеділок, 26 Листопад 2012

Інформація про клуб "Прометей"

Новини клубу - Прометей
Понеділок, 26 Листопад 2012, 16:27

Клуб за місцем проживання – це простір життя дитини.

Тут вона не готується до життя, а повноцінно живе, і тому вся діяльність закладу

вибудовується так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя, гармонізації і гуманізації відносин між дітьми та педагогами, родиною.

Виховання в клубах сприяє становленню в дітях цілісного наукового світогляду, забезпечує оволодіння засобами пізнавальної і практичної діяльності.

Клуб «Прометей» був створений близько 30 років тому назад. Тут були створені цікаві гуртки, які відвідували діти з мікрорайону.

З 1993 року в клубі педагогом-організатором працює Щербан Галина Петрівна.

За ці роки в клубі було створено нові гуртки – фольклору та ремесел, квітчання та писанкарства, художньої обробки шкіри та малювання. В 2011році відкрилася

студія ритмічного танцю та кіно клуб «Маяк».

В клубі понад 26 років працює радіотехнічний гурток, на якому хлопчики

навчаються основам радіотехніки.

Протягом року в клубі діти навчаються не тільки в гуртках, а беруть активну участь у спортивних змаганнях, творчих конкурсах, розважальних заходах.

Велику увагу приділяється формуванню у вихованців клубу високого рівня

загальної культури – духовної, моральної, естетичної, фізичної, а  також культури спілкування, поведінки, побуту і всього іншого, що називається інтелігенцією.

Вихованці клубу «Прометей» є активними учасниками культурно-масових

заходів, що проводяться в місті. Вже традиційними стало проведення свят «До нас прийшов святий Миколай», Новорічний ранок, Шевченківські дні, «Подарунок для мами своїми руками», Великодні розваги, відзначення Дня міста.

В клубі «Прометей» виховується ціннісне ставлення до праці. В дітях виховується

усвідомлення соціальної значимості праці в житті людини. Вихованці клубу активно займаються в різних гуртках, а потім представляють свої роботи на виставках та конкурсах. Кожна робота, виконана дитиною – це маленька перемога над собою, так як потребує кропіткої роботи.

Першочерговим завданням у вихованні дітей є організація дружнього колективу, в якому вони вчаться жити і працювати. Навчитися жити – значить вибирати свою позицію в житті, свій світогляд, ставлення до себе, до навколишнього середовища, зрозуміти себе та інших.  З цією метою в клубі проводяться заходи «Спілкуємось та діємо», «Твоє життя - твій вибір», «Дозвілля», «Правова компетентність», «Молодь клубу за здоровий спосіб життя», «Сучасні проблеми очима дітей», «Милосердя». У дітях, які відвідують клуб, виховується патріотична самосвідомість, повага до Конституції, досконале знання рідної мови, повага до батьків, свого родоводу, до традицій та історії рідного краю, дисциплінованість, моральна чистота.  

Всі ми хочемо вірити в успіх нашої справи і всім серцем бажаємо, щоб наші діти  виростали в любові, мирі, злагоді.

Клуб «Прометей» чекає нових вихованців, які будуть із задоволенням приходити в клуб, щоб навчатись нового і пізнавати світ!  

Read more...

Подарунок від вихованців клубу "Сучасник" відомій майстрині

Новини клубу - Сучасник
Понеділок, 26 Листопад 2012, 16:05

DSC0716915 листопада 2012 року в Центрі патріотичного виховання молоді ім. С.Бандери відбулося мистецьке свято «Постать, позначена Богом», присвячене творчості видатної майстрині декоративного мистецтва Параски Хоми.

В цьому святі брали участь вихованці дитячо-юнацьких клубів "Легінь", "Прометей", "Сучасник" міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання, на базі яких діють гуртки МЦДЮТ.

Вихованці дитячо-юнацького клубу «Сучасник» Юлія Бандура та Катерина Колотій, які займаються в гуртку «Галицька майстриня» МЦДЮТ (керівник М. Головань), підготували власноруч вишиту бісером ікону Божої Матері Неустанної Помочі в подарунок для Параски Хоми, яку вручили сину відомої майстрині.

Read more...

Інформація про клуб "Мангуста"

Новини клубу - Мангуста
Понеділок, 26 Листопад 2012, 13:04

Паростки всього кращого, що є в потенціалі дитини,

...проростають, якщо є відповідні умови для їхнього розвитку,

в іншому разі вони будуть втрачені.

Еріх Фромм

Клуб «Мангуста» був відкритий у 1992 році. Клуб за місцем проживання здійснює принцип наступності і безперервності виховання, виконує по відношенню до школи компенсуючу функцію, дає можливість дітям не лише відпочити, зняти фізичне і психологічне навантаження навчального дня, але й створює нові умови для збагачення їх соціального досвіду, отримання перевірки і застосування нових знань та вмінь в різноманітній практичній діяльності, яка наповнена грою та романтикою і базується на розвитку дитячої ініціативи і самодіяльності.

1992-1998рр. в клубі діяли секції бойових мистецтв джиу-джитсу. З 2000р. по 2009р. діти та молодь займалися у секціях з вільної боротьби. У 2010 році приміщення клубу було повністю реконструйовано.

19 березня 2010 року відбулося урочисте відкриття дитячо-юнацького клубу «Мангуста» після реконструкції.

На даний час педагогом-організатором клубу працює Глива Вікторія Іванівна. Клуб відвідує понад 130 дітей та підлітків з 4-х до 19 років. В клубі працюють секції зі східних єдиноборств та гурток «Природа в народознавстві» МДЕС (керівник Р.Ріжко). На базі клубу студенти м.Івано-Франківська створили клуб історичних реконструкцій «Арморіка».

В клубі з дітьми проводяться заходи на правову тематику: бесіди «Шкідливість тютюну та алкоголю», «Міжнародний день ООН», «СНІД: людство під знаком біди», спортивні змагання «Козацькі розваги». Свої знання і здобутки вихованці клубу відображають в показових виступах на святах, організованих міським Центром дозвілля дітей та юнацтва.

Спільно з пришкільними таборами в літній період педагогом-організатором проводяться різноманітні заходи: спортивні змагання «Веселі естафети», «Караоке», «Уколі друзів», змагання з міні-футболу, екскурсії в парк ім.Т.Шевченка, піші та велосипедні прогулянки навколо озера, відпочинок на батутах, культпоходи в кінотеатри та на льодову арену.

Вікторія Глива разом з вихованцями відзначають в клубі свято Миколая, новорічно-різдвяні свята, День св. Валентина, свято до Дня матері. Кожного місяця в клубі проводяться день іменинника, вечори слухання музики, дискотеки, чаювання та спілкування за інтересами. 

Read more...

Вихованці дитячо-юнацького клубу «Легінь» вшанували пам'ять жертв Голодомору

Новини клубу - Легінь
Понеділок, 26 Листопад 2012, 01:06

IMG 358324 листопада 2012 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» відбулася «Година пам’яті».

Всі ми чули про найчорніші часи в історії України, часи голодомору тридцятих років. І до сьогодні боляче ступати стежками жахливої трагедії, яка сталася на благословенній землі квітучого українського краю.  Ніде в світі не зафіксовано голоду подібного тому, що випав тоді на долю однієї з найродючіших країн. Нині  ми знаємо, що то було. Це був не голод, а штучно зорганізований, свідомо спрямований на винищення українського народу голодомор.

Педагог-організатор клубу Любов Савчук разом з вихованцями здійснили екскурс сторінками тих подій. Діти уважно переглядали запропоновані фотоматеріали, слухаючи розповідь про цінність п'яти колосків, переймаючись гіркою долею дітей та людей.

Read more...

П'ятниця, 23 Листопад 2012

Виставка дитячих робіт «Осіння рапсодія»

Новини клубу - Юність
П'ятниця, 23 Листопад 2012, 19:40

IMG 346523 листопада 2012 року в дитячо-юнацький клуб «Юність» міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання завітала  чарівниця осінь і розмалювала все навколо своїми барвами, адже тут відкрилася виставка дитячих робіт «Осіння рапсодія».

На виставці зібрано роботи дітей, які вони творили  впродовж осені на заняттях в гуртках і на дозвіллі. Так творчо і яскраво вихованці клубу, керівники гуртків  і педагог-організатор Галина Білик прощаються з осінню. Ще цілий тиждень виставка буде прикрашати клуб «Юність». 

Так що, ласкаво просимо!

Read more...

Конкурс малюнку «Хліб – усьому голова» відбувся в дитячо-юнацькому клубі «Легінь»

Новини клубу - Легінь
П'ятниця, 23 Листопад 2012, 17:51

IMG 3552В ці сумні  листопадові дні, коли вся Україна згадує трагічні часи Голодомору,  в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» 22 листопада 2012 року відбувся конкурс малюнку «Хліб – усьому голова». Учасниками конкурсу були вихованці клубу, які відвідують гурток образотворчого мистецтва «Диво» (керівник Дмитріюк І.В.).

Своє враження від розповіді про Голодомор та  значення хліба в житті кожного з нас діти  втілили в творчих роботах. На диво,  вихованці гуртка зрозуміли всю серйозність поставленого перед ними завдання і зовсім з недитячою відповідальністю влучно втілили в малюнках тему конкурсу.  Діти вдало підібрали гаму кольорів для своїх робіт. 

Дитячі роботи були оформлені у невеличку виставку, яку можуть переглянути і вихованці клубу, і їхні батьки. То ж запрошуємо до перегляду і вас. 

Read more...

П'ятниця, 16 Листопад 2012

Розмова про «Добрі вчинки у моєму житті»

Новини клубу - Оріон
П'ятниця, 16 Листопад 2012, 21:32

rfА чи знаєте ви, що таке толерантність?  Толерантність – це здатність без агресії сприймати думки, поведінку, форми самовираження та спосіб життя іншої людини, які відрізняються від власних.

16 листопада 2012р. до Міжнародного дня толерантності  в дитячо-юнацькому клубі «Оріон»  педагог –організатор Олена Гулька провела з вихованцями бесіду-диспут «Добрі вчинки у моєму житті».

Спочатку дітям було запропоновано описати свої маленькі досягнення, а потім юні вихованці з великим задоволенням розповідали про свої вчинки, разом обговорювали та аналізували їх.

Найцікавішою, звичайно, була практична частина. Учасникам потрібно було виконати дві вправи:  «Чим ми схожі?», «А чи знайдете ви спільні риси з товаришами?»

А на завершення заходу, щоб зняти напругу та вгамувати емоції, всі разом слухали улюблену музику.

Read more...

П'ятниця, 09 Листопад 2012

Вечір відпочинку в дитячо-юнацькому клубі «Гарт»

Новини клубу - Гарт
П'ятниця, 09 Листопад 2012, 21:17

IMG 0192Примхлива осіння погода внесла свою корективу в роботу дитячо-юнацького клубу «Гарт».

Діти з відкритих ігрових майданчиків та дворів масово перейшли до закритого приміщення, де тепло і затишно.

9 листопада 2012 року в клубі «Гарт» педагогом-організаторам Ольгою Пицко було організовано вечір відпочинку для всіх – і для малечі, і для підлітків. На початку були різноманітні рухливі ігри, конкурси, розгадування загадок. А на завершення вечору – звичайно ж  дискотека. О тут, то вже називається і настав час для імпровізації та свободи самовираження.

А для так би мовити, «обміну досвідом», запросили друзів з клубу «Мрія».

Було весело, цікаво і невимушено.

Read more...
uteam logoТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша реклама
© 2011 Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва Всі права захищено.
Яндекс.Метрика