Календар новин

Листопад 2012
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
27 28 29 30    

Календар подій

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Посилання

mvk kmu mon OsvitaUA OsvitaUA
Понеділок, 26 Листопад 2012

Інформація про клуб "Прометей"

Новини клубу - Прометей
Понеділок, 26 Листопад 2012, 16:27

Клуб за місцем проживання – це простір життя дитини.

Тут вона не готується до життя, а повноцінно живе, і тому вся діяльність закладу

вибудовується так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя, гармонізації і гуманізації відносин між дітьми та педагогами, родиною.

Виховання в клубах сприяє становленню в дітях цілісного наукового світогляду, забезпечує оволодіння засобами пізнавальної і практичної діяльності.

Клуб «Прометей» був створений близько 30 років тому назад. Тут були створені цікаві гуртки, які відвідували діти з мікрорайону.

З 1993 року в клубі педагогом-організатором працює Щербан Галина Петрівна.

За ці роки в клубі було створено нові гуртки – фольклору та ремесел, квітчання та писанкарства, художньої обробки шкіри та малювання. В 2011році відкрилася

студія ритмічного танцю та кіно клуб «Маяк».

В клубі понад 26 років працює радіотехнічний гурток, на якому хлопчики

навчаються основам радіотехніки.

Протягом року в клубі діти навчаються не тільки в гуртках, а беруть активну участь у спортивних змаганнях, творчих конкурсах, розважальних заходах.

Велику увагу приділяється формуванню у вихованців клубу високого рівня

загальної культури – духовної, моральної, естетичної, фізичної, а  також культури спілкування, поведінки, побуту і всього іншого, що називається інтелігенцією.

Вихованці клубу «Прометей» є активними учасниками культурно-масових

заходів, що проводяться в місті. Вже традиційними стало проведення свят «До нас прийшов святий Миколай», Новорічний ранок, Шевченківські дні, «Подарунок для мами своїми руками», Великодні розваги, відзначення Дня міста.

В клубі «Прометей» виховується ціннісне ставлення до праці. В дітях виховується

усвідомлення соціальної значимості праці в житті людини. Вихованці клубу активно займаються в різних гуртках, а потім представляють свої роботи на виставках та конкурсах. Кожна робота, виконана дитиною – це маленька перемога над собою, так як потребує кропіткої роботи.

Першочерговим завданням у вихованні дітей є організація дружнього колективу, в якому вони вчаться жити і працювати. Навчитися жити – значить вибирати свою позицію в житті, свій світогляд, ставлення до себе, до навколишнього середовища, зрозуміти себе та інших.  З цією метою в клубі проводяться заходи «Спілкуємось та діємо», «Твоє життя - твій вибір», «Дозвілля», «Правова компетентність», «Молодь клубу за здоровий спосіб життя», «Сучасні проблеми очима дітей», «Милосердя». У дітях, які відвідують клуб, виховується патріотична самосвідомість, повага до Конституції, досконале знання рідної мови, повага до батьків, свого родоводу, до традицій та історії рідного краю, дисциплінованість, моральна чистота.  

Всі ми хочемо вірити в успіх нашої справи і всім серцем бажаємо, щоб наші діти  виростали в любові, мирі, злагоді.

Клуб «Прометей» чекає нових вихованців, які будуть із задоволенням приходити в клуб, щоб навчатись нового і пізнавати світ!  

Read more...

Подарунок від вихованців клубу "Сучасник" відомій майстрині

Новини клубу - Сучасник
Понеділок, 26 Листопад 2012, 16:05

DSC0716915 листопада 2012 року в Центрі патріотичного виховання молоді ім. С.Бандери відбулося мистецьке свято «Постать, позначена Богом», присвячене творчості видатної майстрині декоративного мистецтва Параски Хоми.

В цьому святі брали участь вихованці дитячо-юнацьких клубів "Легінь", "Прометей", "Сучасник" міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання, на базі яких діють гуртки МЦДЮТ.

Вихованці дитячо-юнацького клубу «Сучасник» Юлія Бандура та Катерина Колотій, які займаються в гуртку «Галицька майстриня» МЦДЮТ (керівник М. Головань), підготували власноруч вишиту бісером ікону Божої Матері Неустанної Помочі в подарунок для Параски Хоми, яку вручили сину відомої майстрині.

Read more...

Інформація про клуб "Мангуста"

Новини клубу - Мангуста
Понеділок, 26 Листопад 2012, 13:04

Паростки всього кращого, що є в потенціалі дитини,

...проростають, якщо є відповідні умови для їхнього розвитку,

в іншому разі вони будуть втрачені.

Еріх Фромм

Клуб «Мангуста» був відкритий у 1992 році. Клуб за місцем проживання здійснює принцип наступності і безперервності виховання, виконує по відношенню до школи компенсуючу функцію, дає можливість дітям не лише відпочити, зняти фізичне і психологічне навантаження навчального дня, але й створює нові умови для збагачення їх соціального досвіду, отримання перевірки і застосування нових знань та вмінь в різноманітній практичній діяльності, яка наповнена грою та романтикою і базується на розвитку дитячої ініціативи і самодіяльності.

1992-1998рр. в клубі діяли секції бойових мистецтв джиу-джитсу. З 2000р. по 2009р. діти та молодь займалися у секціях з вільної боротьби. У 2010 році приміщення клубу було повністю реконструйовано.

19 березня 2010 року відбулося урочисте відкриття дитячо-юнацького клубу «Мангуста» після реконструкції.

На даний час педагогом-організатором клубу працює Глива Вікторія Іванівна. Клуб відвідує понад 130 дітей та підлітків з 4-х до 19 років. В клубі працюють секції зі східних єдиноборств та гурток «Природа в народознавстві» МДЕС (керівник Р.Ріжко). На базі клубу студенти м.Івано-Франківська створили клуб історичних реконструкцій «Арморіка».

В клубі з дітьми проводяться заходи на правову тематику: бесіди «Шкідливість тютюну та алкоголю», «Міжнародний день ООН», «СНІД: людство під знаком біди», спортивні змагання «Козацькі розваги». Свої знання і здобутки вихованці клубу відображають в показових виступах на святах, організованих міським Центром дозвілля дітей та юнацтва.

Спільно з пришкільними таборами в літній період педагогом-організатором проводяться різноманітні заходи: спортивні змагання «Веселі естафети», «Караоке», «Уколі друзів», змагання з міні-футболу, екскурсії в парк ім.Т.Шевченка, піші та велосипедні прогулянки навколо озера, відпочинок на батутах, культпоходи в кінотеатри та на льодову арену.

Вікторія Глива разом з вихованцями відзначають в клубі свято Миколая, новорічно-різдвяні свята, День св. Валентина, свято до Дня матері. Кожного місяця в клубі проводяться день іменинника, вечори слухання музики, дискотеки, чаювання та спілкування за інтересами. 

Read more...

Вихованці дитячо-юнацького клубу «Легінь» вшанували пам'ять жертв Голодомору

Новини клубу - Легінь
Понеділок, 26 Листопад 2012, 01:06

IMG 358324 листопада 2012 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» відбулася «Година пам’яті».

Всі ми чули про найчорніші часи в історії України, часи голодомору тридцятих років. І до сьогодні боляче ступати стежками жахливої трагедії, яка сталася на благословенній землі квітучого українського краю.  Ніде в світі не зафіксовано голоду подібного тому, що випав тоді на долю однієї з найродючіших країн. Нині  ми знаємо, що то було. Це був не голод, а штучно зорганізований, свідомо спрямований на винищення українського народу голодомор.

Педагог-організатор клубу Любов Савчук разом з вихованцями здійснили екскурс сторінками тих подій. Діти уважно переглядали запропоновані фотоматеріали, слухаючи розповідь про цінність п'яти колосків, переймаючись гіркою долею дітей та людей.

Read more...
uteam logoТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша рекламаТут може бути Ваша реклама
© 2011 Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва Всі права захищено.
Яндекс.Метрика