Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

Зустріч з представниками з Ротарі-клубу

З 17 по 19 лютого 2017 року на Буковелі відбувся кубок губернатора Дистрикту 2232-2017 по гірськолижному спуску серед ротарійців. Продовженням заходу став благодійний аукціон, ініціатором якого був пост-президент Микола Кубішин.

На цій виставці були представлені роботи вихованців гуртків «Студія образотворчого мистецтва» та «Народна творчість» міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання. Від проведення аукціону було виручено 7 тисяч гривень.

03 березня 2017 р. ротарійці з високоякісними матеріалами для покращення творчих занять завітали до вихованців у дитячо-юнацький центр. Вони бажали дітям творчих успіхів, натхнення, високих результатів діяльності. Юні художники розповіли про свої досягнення та нагороди . Журналісти 3-ї студії брали інтерв’ю у присутніх.

На завершення зустрічі було організовано солодкий стіл. Керівник гуртків Надія Йосепчук щиро вдячна Ротарі Клубу за підтримку і розуміння того, що дитячі таланти справді потребують особливої уваги та допомоги. Адже наші діти – це наше майбутнє.