Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

Малюнок напередодні Стрітення

Напередодні "Стрітення" вихованці студії образотворчого мистецтва "Арт-клас" на заняттях випробовують сучасні новітні техніки живопису, розвивають художньо-естетичні смаки, проявляють свою  творчу уяву, спостерігають, відчувають внутрішній світ власних безмежних можливостей. А також вивчають народні традиції та звичаї, згадують дивовижні розповіді бабусь і дідусів. От і поділились на заняттях знаннями про історію виникнення Стрітення. Окрім релігійної історії в народі говорять, що це свято зустрічі Зими і Весни. Багато є прикмет та повір'їв з цього приводу.

А найбільш відомими є народні звичаї, які розповідають про стрітенські свічки.

Ці свічки, ще у давнину, люди запалювали під час вирішення важливих питань, при тяжких хворобах. Також, коли на дворі гроза, вірили, що вогонь стрітенської свічки захищає від блискавки та грому, допомагає при пологах, допомагає при непорозуміннях у родині. В давнину люди вірили, що щира молитва і полум'я стрітенської свічки очищає оселю, думки, дає нові можливості для розвитку і створення благополуччя.

Напередодні Стрітення діти з великою любов'ю створювати свої композиції, з відчуттями чистоти і добра малювали полум'я стрітенських свічок.

Фотогалерея