Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

АНОНС ПОДІЙ

Бесіда «Свобода в Україні» до Дня гідності та свободи

Yn-DXC1wI0s21 листопада в Україні святкують День гідності і свободи на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). 
В рамках цього свята 20 листопада 2015 року педагогом-організатором Іванною Дирів була проведена бесіда для вихованців дитячо-юнацького клубу "Ліра" на тему "Свобода в Україні".
Саме два роки тому – 21 листопада – у Києві почалися студентські акції протесту, спричинені несподіваним одностороннім рішенням влади відкласти підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Після жорстокого побиття студентів та розгону Євромайдану, мирний протест переріс у масові зібрання – щотижневі віче для підтвердження своїх поглядів, громадського спротиву – та постійні сутички між протестувальниками та спецпризначенцями, наслідком яких стала трагічна загибель понад 100 людей – Героїв Небесної Сотні…                                            

Події 18-20 лютого 2014 року стали справжньою національною трагедією. У мирний час, у центрі Європи прицільним вогнем було вбито десятки громадян України, а Будинок профспілок – спалено вогнем. І це стало переломним моментом тогочасного режиму.

Фотогалерея